Outdoor 2019
30/03/2019 - 30/09/2019
Nieuwe prestaties
21/07/2019 - Smets Tina
Discus - 17.99
20/07/2019 - Willepenninckx Amber
Discus - 25.93
20/07/2019 - Willepenninckx Amber
80 - 0:12.76
21/07/2019 - Mondelaers Laure
Kogel - 12.81
21/07/2019 - Mondelaers Laure
Discus - 25.49
Bekijk alle prestaties

Atleten

219

Clubs

27

Clans

22

Deelnemers
ASVO 56
LOOI 31
ZWAT 31
ACHL 25
BREE 17
ATLA 14
RCT 8
KAAG 6
ATAC 5
ACA 5
Top 10 Beste Monocupper
Exact 1 actieve* discipline met aantal actieve* deelnemers >= 5
* minstens 3 prestaties
Atleet Punten Ratio Pr.
Decorte Maloe (ASVO - SEN) 10000 9825 4
Kefayetou Osaratin (ACW - KAD1) 9803 9941 5
Vandewalle Febe (ASVO - SCH1) 9799 9972 7
Lucas Steven (ASVO - MAS) 9770 9896 5
Vanderbauwhede Lies (ASVO - SEN) 9475 9976 3
Bremans Anne-Sophie (ACHL - MIN2) 9475 9955 6
Baillieu Donovan (FLAC - SEN) 9473 9932 3
Boeynaems Rudy (ZWAT - MAS) 9363 9744 3
Vranken Laure (ATLA - KAD1) 9331 9809 3
Vranken Birthe (ATLA - SCH1) 9329 9918 3
Top 10 Beste Jeugdcupper
Minstens 3 actieve* disciplines met aantal actieve* deelnemers >= 5
* minstens 3 prestaties
Gewogen gemiddelde van 3 hoogste scores
Atleet Punten 4e Sc. 5e Sc. Pr.
Bos Joni (ACHL - MIN2) 9961 9828 9798 114
Bos Siebe (ACHL - PUP2) 9954 9913 9843 112
Potvin Maïté (KAAG - MIN1) 9947 9896 9662 57
Mondelaers Laure (RCT - MIN2) 9917 9847 9730 44
Paquay Femke (ACHL - MIN2) 9909 9802 9784 72
De Clercq Camille (ASVO - PUP2) 9893 9822 9363 45
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP1) 9879 9698 9613 56
De Vos Lynde (ACHL - PUP2) 9878 9632 9533 71
Smeyers Anouk (ACHL - MIN2) 9874 9701 9669 67
Smeyers Arne (ACHL - MIN1) 9855 9777 9675 63
Volledige lijst
Top 10 Beste Cupper
Minstens 2 actieve* disciplines met aantal actieve* deelnemers >= 5
* minstens 3 prestaties
Gewogen gemiddelde van 2 hoogste scores
Atleet Punten 3e Sc. 4e Sc. Pr.
Renson Massimo (FLAC - SEN) 10000 0 0 21
De Geest Andreas (LOOI - MAS) 9929 9590 0 27
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH1) 9924 0 0 13
Neyens Devlin (LOOI - KAD2) 9919 9803 9567 38
Van Gelder senne (ACHL - KAD2) 9869 9597 9095 19
Lehaen Dries (RCT - JUN1) 9833 0 0 6
Verduyckt Jonas (AVLO - SCH2) 9831 9638 8857 24
De Schepper Kato (ASVO - SCH1) 9772 0 0 11
De Paradé Sarissa (ZWAT - SEN) 9751 0 0 7
Smets Tina (ACA - MAS) 9731 9468 0 17
Volledige lijst
Beste Club
10 hoogst scorende atleten en disciplines
Club Atl. Disc. Tot.
ACHL 99752 99593 199345
ZWAT 99184 99446 198630
ASVO 99122 99079 198201
LOOI 98908 99121 198029
BREE 97312 96454 193766
ATLA 76095 89040 165135
RCT 62698 97675 160373
ACA 42033 91039 133072
KAAG 35653 94517 130170
FLAC 39347 89507 128854
ATAC 35325 83715 119040
AVLO 9865 86096 95961
AVR 9921 70177 80098
AVMO 18338 51403 69741
MACW 9956 54462 64418
VS 9343 24410 33753
AVZK 7567 19951 27518
VAC 9069 17950 27019
DAC 8711 16750 25461
ACW 9803 13476 23279
GENK 8402 8402 16804
VMOL 4353 11623 15976
EA 7966 7966 15932
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen