Outdoor 2019
30/03/2019 - 30/09/2019
Nieuwe prestaties
21/09/2019 - De Geest Andreas
100/110H - 0:18.11
21/09/2019 - De Geest Andreas
Discus - 41.89
21/09/2019 - Cocquyt Luca
60 - 0:09.72
21/09/2019 - Cocquyt Luca
Ver - 3.56
21/09/2019 - Cocquyt Luca
Hockey/Speer - 22.69
Bekijk alle prestaties

Atleten

219

Clubs

27

Clans

22

De definitieve eindklassementen worden bekend gemaakt tijdens de Atleticup slothappening.

Tot dan blijft bepaalde klassementsinformatie verborgen.

Deelnemers
ASVO 56
LOOI 31
ZWAT 31
ACHL 25
BREE 17
ATLA 14
RCT 8
KAAG 6
ATAC 5
ACA 5
Top 10 Beste Monocupper
Exact 1 actieve* discipline met aantal actieve* deelnemers >= 5
* minstens 3 prestaties
Atleet Punten Ratio Pr.
Top 3 M.I.A.
Vranken Birthe (ATLA - SCH1) 9878 9922 6
Hanssens Ilana (ASVO - SCH2) 9850 9972 5
De Vriese Jaron (ASVO - KAD2) 9850 9717 3
Vandewalle Febe (ASVO - SCH1) 9815 9984 14
Vanderbeken Jonas (ASVO - SEN) 9796 9845 5
Heyrman Anke (ZWAT - MAS) 9772 9869 3
De Troyer Luna (DAC - SCH2) 9715 9837 3
Top 10 Beste Jeugdcupper
Minstens 3 actieve* disciplines met aantal actieve* deelnemers >= 5
* minstens 3 prestaties
Gewogen gemiddelde van 3 hoogste scores
Atleet Punten 4e Sc. 5e Sc. Pr.
Top 3 M.I.A.
Van Baelen Malien (ACHL - PUP2) 9943 9767 9548 99
Vanschoonbeek Cas (LOOI - BEN2) 9938 9618 9126 47
Stockmans Britt (LOOI - MIN2) 9899 9804 9285 56
Oeyen Yanina (LOOI - PUP1) 9884 9744 9511 64
Walschaers Marieke (ACHL - MIN2) 9882 9795 9671 90
De Vos Lynde (ACHL - PUP2) 9878 9711 9708 99
Saenen Ferde (LOOI - BEN2) 9864 9567 9329 61
Top 10 Beste Cupper
Minstens 2 actieve* disciplines met aantal actieve* deelnemers >= 5
* minstens 3 prestaties
Gewogen gemiddelde van 2 hoogste scores
Atleet Punten 3e Sc. 4e Sc. Pr.
Top 3 M.I.A.
Smets Tina (ACA - MAS) 9890 9596 7171 25
Verduyckt Jonas (AVLO - SCH2) 9858 9080 9052 35
Drijkoningen Mirthe (BREE - KAD2) 9854 9289 8401 36
Verstichel Nathalie (ASVO - SEN) 9826 9738 5698 17
De Paradé Sarissa (ZWAT - SEN) 9819 0 0 9
De Geest Andreas (LOOI - MAS) 9769 9463 9443 64
Daems Jelle (ZWAT - KAD2) 9760 8962 0 28
Beste Club
10 hoogst scorende atleten en disciplines
Club Atl. Disc. Tot.
Top 3 M.I.A.
LOOI 98951 99281 198232
BREE 97156 96722 193878
ATLA 79431 88492 167923
RCT 61642 95178 156820
ACA 41388 92646 134034
KAAG 35075 95106 130181
FLAC 38596 89533 128129
ATAC 37258 89454 126712
AVLO 9862 90001 99863
AVMO 19923 56130 76053
AVR 9473 64330 73803
MACW 9259 50196 59455
VS 8756 22297 31053
DAC 10000 19715 29715
AVZK 6653 18244 24897
VAC 8329 16303 24632
ACW 9924 13368 23292
GENK 9982 9982 19964
EA 8898 8898 17796
VMOL 4094 11195 15289
Beste Clan
4 hoogst scorende atleten en disciplines
Clan Atl. Disc. Tot.
Top 3 M.I.A.
2Fast4You 39863 39493 79356
Westel Clan 39299 39861 79160
De Vuurspuwers 39427 39696 79123
Le Team Bleu 39488 39580 79068
AtotZ 39462 39498 78960
Drakendoders 38998 39439 78437
Winx 38812 39463 78275
The Asvonians 37784 39705 77489
Sportieve ATLA bende 38624 38753 77377
The Agelessness 37923 38207 76130
Team Nacho 37672 38354 76026
Torenwalwachters 36500 38823 75323
Breese Schildknapen 36927 38294 75221
Salonlopers 37139 37680 74819
De-Ultieme-Worp.com 35860 38911 74771
ASVO Express 36727 37303 74030
Athletics ASVO 36232 37319 73551
De Recreanten 19944 39407 59351
#JeSuisStan 19525 37593 57118
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen