Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, SP = SPunten, PP = Powerpunten, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 60
45 deelnemers - Booster tot 0:06.56
Pl. / BP Atleet / G3 S SP PP Pr.
Top 3 M.I.A.
De Vos Ward (ACHL - MIN1)
0:09.55 0:09.56 0:05.40 9925 8994 36
Maes Senna (ZWAT - PUP1)
0:11.14 0:11.15 0:05.40 9925 7710 10
Maes Silke (ZWAT - PUP2)
0:10.31 0:10.32 0:05.40 9925 8331 9
Bogaert Mano (ASVO - PUP2)
0:09.30 0:09.31 0:05.41 9907 9236 6
De Clercq Camille (ASVO - MIN1)
0:08.79 0:08.82 0:05.42 9889 9772 15
Peeters Tess (ACHL - MIN1)
0:09.67 0:09.69 0:05.42 9889 8883 12
Bussels Fey (LOOI - PUP2)
0:10.29 0:10.34 0:05.45 9834 8347 20
De Vos Lynde (ACHL - MIN1)
0:10.16 0:10.21 0:05.45 9834 8454 26
Nicolaij Phebe (ACA - PUP2)
0:09.82 0:09.87 0:05.45 9834 8747 20
Bos Siebe (ACHL - MIN1)
0:08.75 0:08.78 0:05.46 9816 9817 32
Oeyen Yanina (LOOI - PUP2)
0:09.68 0:09.79 0:05.46 9816 8873 15
Cocquyt Luca (KAAG - PUP2)
0:09.58 0:09.65 0:05.47 9798 8966 10
Hilven Joppe (BREE - MIN1)
0:08.98 0:09.05 0:05.47 9798 9565 11
Vanschoonbeek Cas (LOOI - PUP1)
0:09.18 0:09.25 0:05.47 9798 9357 14
Derickx Juul (BREE - MIN1)
0:09.03 0:09.11 0:05.48 9781 9512 8
Roesbeke Nel (ATAC - PUP1)
0:09.85 0:09.92 0:05.48 9781 8720 7
Saenen Ferde (LOOI - PUP1)
0:10.44 0:10.49 0:05.48 9781 8227 11
Reynders Nick (LOOI - MIN1)
0:09.26 0:09.36 0:05.52 9710 9276 9
Theunis Ilona (LOOI - MIN1)
0:08.65 0:08.72 0:05.71 9387 9930 13
Vranken Nore (ATLA - MIN1)
0:10.70 0:10.79 0:05.80 9241 8028 4
Chiers Cato (ASVO - MIN1)
0:08.59 0:08.67 0:05.92 9054 10000 6
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP2)
0:09.12 0:09.18 0:05.95 9008 9418 11
Bastil Julie (ASVO - MIN1)
0:09.50 0:09.67 0:06.00 8933 9042 4
Chiers Marte (ASVO - MIN1)
0:08.95 0:08.96 0:06.03 8888 9597 4
Derickx Tuur (BREE - PUP1)
0:10.83 0:10.90 0:06.04 8874 7931 4
Mertens Femke (ACHL - BEN2)
0:11.14 0:11.25 0:06.06 8844 7710 5
Van Rillaer Elodie (ASVO - MIN1)
0:09.34 0:09.52 0:06.12 8758 9197 3
Trippaers Soetkin (BREE - MIN1)
0:09.48 0:09.65 0:06.48 8271 9061 3
Mertens Helena (ACHL - PUP2)
0:11.00 0:11.14 0:07.15 7496 7809 3
Decru Eppe (ZWAT - PUP2)
0:09.76 0:09.77 0:07.44 7204 8801 2
Gevaert Cas (ASVO - BEN2)
0:11.05 0:11.05 0:11.05 4850 7773 1
Ooms Anouk (VMOL - PUP2)
0:13.14 0:13.14 0:13.14 4079 6537 1
Ceyssens Wannes (LOOI - MIN1)
0 0 0
De Paepe Ella (ASVO - PUP2)
0 0 0
Gosseye Iljo (ASVO - PUP1)
0 0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0 0
Janssen Staf (LOOI - MIN1)
0 0 0
Put Nand (LOOI - MIN1)
0 0 0
Ronsse Lars (ASVO - BEN2)
0 0 0
Segers Stan (LOOI - KAD1)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - MIN1)
0 0 0
Van Loo Sander (ATLA - PUP1)
0 0 0
Vossen Merel (LOOI - KAD1)
0 0 0
Walrave Yitske (ASVO - KAD1)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen