Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, P = Punten, LP = Ligapunten (2020), Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 80
51 deelnemers - Booster tot 0:08.00
Pl. / BP Atleet / G3 S P LP Pr.
Top 3 M.I.A.
Paquay Femke (ACHL - MIN2)
0:11.98 0:12.01 0:06.72 9925 8522 11
peeters ferre (LOOI - MIN1)
0:11.23 0:11.27 0:06.72 9925 9091 10
Mondelaers Laure (RCT - MIN2)
0:10.64 0:10.72 0:06.74 9896 9595 6
Stockmans Britt (LOOI - MIN2)
0:11.71 0:11.78 0:06.74 9896 8719 13
Leysen Benthe (LOOI - MIN2)
0:11.17 0:11.18 0:06.77 9852 9140 10
Noels Goele (BREE - MIN2)
0:11.73 0:11.76 0:06.78 9837 8704 7
Verschuren Jitske (BREE - MIN1)
0:11.43 0:11.50 0:06.79 9823 8932 12
Potvin Maïté (KAAG - MIN1)
0:11.79 0:11.81 0:06.83 9765 8659 6
Koppert Elisabeth (ATAC - MIN2)
0:12.55 0:12.62 0:06.86 9723 8135 4
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN1)
0:12.64 0:12.72 0:06.88 9694 8077 7
Provost Sterre (MACW - MIN1)
0:10.78 0:10.79 0:06.89 9680 9471 7
Smeyers Anouk (ACHL - MIN2)
0:11.97 0:12.08 0:06.91 9652 8529 11
Walschaers Marieke (ACHL - MIN2)
0:11.18 0:11.22 0:06.91 9652 9132 17
Aerts Jytte (ACHL - MIN2)
0:12.40 0:12.47 0:06.92 9638 8233 6
Smeyers Arne (ACHL - MIN1)
0:12.57 0:12.69 0:06.92 9638 8122 13
Van Rul Silke (BREE - MIN1)
0:11.37 0:11.40 0:06.92 9638 8979 9
Aerts Senne (ACHL - MIN1)
0:12.16 0:12.25 0:06.97 9569 8396 5
Bos Joni (ACHL - MIN2)
0:12.27 0:12.37 0:06.98 9555 8321 23
Van Hool Sofie (ACHL - MIN2)
0:11.83 0:11.99 0:06.99 9542 8630 6
Jacobien Lenne (ACHL - MIN2)
0:11.49 0:11.81 0:07.03 9487 8885 14
segers maarten (ATLA - MIN1)
0:13.74 0:13.86 0:07.11 9381 7430 4
Bogaert Mateo (ASVO - MIN2)
0:10.21 0:10.24 0:07.17 9302 10000 5
Bremans Anne-Sophie (ACHL - MIN2)
0:11.25 0:11.30 0:07.24 9212 9075 6
Roesbeke Fran (ATAC - MIN2)
0:11.64 0:11.66 0:07.24 9212 8771 4
Daniëls Zita (ACHL - MIN2)
0:11.66 0:11.75 0:07.38 9037 8756 7
Dekort Mirte (ACHL - MIN2)
0:12.05 0:12.09 0:07.41 9001 8473 6
Peeters Kaat (ACHL - MIN1)
0:13.10 0:13.25 0:07.78 8573 7793 4
segers Heleen (ATLA - MIN2)
0:11.93 0:12.12 0:07.82 8529 8558 3
Walrave Yitske (ASVO - MIN2)
0:11.55 0:11.75 0:07.90 8443 8839 3
Reynaerts Leen (RCT - MIN2)
0:12.65 0:12.85 0:07.96 8379 8071 3
Mellemans Maaike (ACHL - MIN2)
0:11.83 0:11.89 0:09.08 7345 8630 2
Segers Stan (LOOI - MIN2)
0:11.73 0:11.87 0:09.20 7250 8704 2
Calemi Mylo (LOOI - MIN1)
0:12.65 0:12.80 0:09.89 6744 8071 2
Drijkoningen Lore (BREE - MIN1)
0:13.27 0:13.28 0:09.98 6683 7694 2
Cuvelier Jade (KAAG - MIN1)
0:11.65 0:11.65 0:11.65 5725 8763 1
De Vriese Tess (ASVO - MIN2)
0:12.03 0:12.03 0:12.03 5544 8487 1
Cardinaels Manou (LOOI - MIN1)
0 0 0
De Paepe Thor (ASVO - MIN2)
0 0 0
De Vos Soetkin (ASVO - SEN)
0 0 0
Horemans Diete (ACHL - MIN2)
0 0 0
Luyten Lobke (LOOI - MIN1)
0 0 0
Peusens Fien (ATLA - KAD2)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN1)
0 0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - PUP2)
0 0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN1)
0 0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN1)
0 0 0
Vanderbauwhede Saar (ASVO - MIN1)
0 0 0
Vanhove Ties (LOOI - MIN2)
0 0 0
Verheyden Kato (LOOI - MIN2)
0 0 0
Verheyden Marte (LOOI - MIN1)
0 0 0
Vossen Merel (LOOI - MIN2)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen