Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, SP = SPunten, PP = Powerpunten, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 80
51 deelnemers - Booster tot 0:08.00
Pl. / BP Atleet / G3 S SP PP Pr.
Top 3 M.I.A.
Daniëls Zita (ACHL - KAD1)
0:11.66 0:11.68 0:06.41 9953 8679 11
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1)
0:11.49 0:11.55 0:06.41 9953 8807 6
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1)
0:10.12 0:10.17 0:06.42 9937 10000 7
Noels Goele (BREE - KAD1)
0:11.73 0:11.76 0:06.42 9937 8627 10
Leysen Marit (LOOI - MIN2)
0:10.56 0:10.58 0:06.43 9922 9583 19
Paquay Femke (ACHL - KAD1)
0:11.98 0:12.01 0:06.44 9906 8447 13
Potvin Maïté (KAAG - MIN2)
0:11.62 0:11.68 0:06.44 9906 8709 9
Straetemans Yana (LOOI - MIN2)
0:12.09 0:12.12 0:06.44 9906 8370 14
Dekort Mirte (ACHL - KAD1)
0:11.97 0:12.03 0:06.46 9876 8454 11
Aerts Senne (ACHL - MIN2)
0:12.16 0:12.25 0:06.49 9830 8322 7
Broekmans Klaas (BREE - KAD1)
0:10.29 0:10.38 0:06.49 9830 9834 8
Bos Joni (ACHL - KAD1)
0:12.27 0:12.37 0:06.50 9815 8247 25
Walschaers Marieke (ACHL - KAD1)
0:11.06 0:11.16 0:06.50 9815 9150 23
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1)
0:11.97 0:12.08 0:06.51 9800 8454 14
Mondelaers Laure (RCT - KAD1)
0:10.64 0:10.71 0:06.53 9770 9511 8
Van Hool Sofie (ACHL - KAD1)
0:11.83 0:11.99 0:06.60 9666 8554 7
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1)
0:11.49 0:11.77 0:06.65 9593 8807 20
Reynaerts Leen (RCT - KAD1)
0:12.65 0:12.72 0:06.67 9565 8000 5
Van Rul Silke (BREE - MIN2)
0:11.37 0:11.39 0:06.67 9565 8900 11
peeters ferre (LOOI - MIN2)
0:11.23 0:11.27 0:06.72 9494 9011 11
Verschuren Jitske (BREE - MIN2)
0:11.43 0:11.50 0:06.76 9437 8853 13
Leysen Benthe (LOOI - KAD1)
0:11.17 0:11.18 0:06.77 9423 9059 10
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2)
0:12.64 0:12.72 0:06.77 9423 8006 10
Smeyers Arne (ACHL - MIN2)
0:12.57 0:12.69 0:06.81 9368 8050 14
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1)
0:12.55 0:12.62 0:06.86 9300 8063 4
Provost Sterre (MACW - MIN2)
0:10.78 0:10.79 0:06.89 9259 9387 7
segers maarten (ATLA - MIN2)
0:13.74 0:13.86 0:07.11 8973 7365 4
Peeters Kaat (ACHL - MIN2)
0:13.10 0:13.25 0:07.78 8200 7725 4
segers Heleen (ATLA - KAD1)
0:11.93 0:12.12 0:07.82 8158 8482 3
Walrave Yitske (ASVO - KAD1)
0:11.55 0:11.75 0:07.90 8075 8761 3
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1)
0:11.83 0:11.89 0:09.08 7026 8554 2
Segers Stan (LOOI - KAD1)
0:11.73 0:11.87 0:09.20 6934 8627 2
Calemi Mylo (LOOI - MIN2)
0:12.65 0:12.80 0:09.89 6450 8000 2
Drijkoningen Lore (BREE - MIN2)
0:13.27 0:13.28 0:09.98 6392 7626 2
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2)
0:11.65 0:11.65 0:11.65 5476 8686 1
De Vriese Tess (ASVO - KAD1)
0:12.03 0:12.03 0:12.03 5303 8412 1
Verheyden Marte (LOOI - MIN2)
0:13.78 0:13.78 0:13.78 4629 7343 1
Cardinaels Manou (LOOI - MIN2)
0 0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1)
0 0 0
De Vos Soetkin (ASVO - SEN)
0 0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1)
0 0 0
Luyten Lobke (LOOI - MIN2)
0 0 0
Peusens Fien (ATLA - SCH1)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - MIN1)
0 0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2)
0 0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN2)
0 0 0
Vanderbauwhede Saar (ASVO - MIN2)
0 0 0
Vanhove Ties (LOOI - KAD1)
0 0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1)
0 0 0
Vossen Merel (LOOI - KAD1)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen