Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, SP = SPunten, PP = Powerpunten, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 100
56 deelnemers - Booster tot 0:10.02
Pl. / BP Atleet / G3 S SP PP Pr.
Top 3 M.I.A.
Terryn Ellen (AVMO - SEN)
0:13.88 0:13.93 0:09.12 9736 7788 7
Vranken Laure (ATLA - KAD2)
0:13.67 0:13.76 0:09.12 9736 7907 5
Mersseman Killian (ASVO - SCH1)
0:12.12 0:12.22 0:09.13 9726 8919 4
Renson Massimo (FLAC - SEN)
0:10.81 0:10.88 0:09.14 9715 10000 21
Nulens Davy (BREE - SCH2)
0:13.11 0:13.16 0:09.19 9662 8245 4
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1)
0:12.18 0:12.19 0:09.19 9662 8875 5
Rombouts Eline (ZWAT - SEN)
0:12.25 0:12.39 0:09.21 9641 8824 6
Verstichel Nathalie (ASVO - SEN)
0:14.01 0:14.13 0:09.29 9558 7715 5
Verstappen Brecht (RCT - SEN)
0:11.52 0:11.58 0:09.34 9507 9383 3
Lehaen Dries (RCT - JUN2)
0:11.25 0:11.45 0:09.35 9497 9608 3
De Schepper Kato (ASVO - SCH2)
0:12.94 0:13.15 0:09.36 9487 8353 4
Geerits Gijs (BREE - KAD2)
0:12.57 0:12.87 0:09.42 9426 8599 3
Oliveira Ashley (ZWAT - SCH2)
0:12.70 0:12.83 0:09.50 9347 8511 3
Van Snick Anaïs (ASVO - JUN1)
0:12.47 0:12.71 0:09.55 9298 8668 4
Vanderbauwhede Lies (ASVO - SEN)
0:12.82 0:12.85 0:09.73 9126 8432 3
Baert Amber (ASVO - JUN2)
0:14.03 0:14.20 0:09.78 9079 7704 3
Kerstens Laurian (ZWAT - SCH2)
0:12.70 0:12.97 0:09.85 9015 8511 3
De Vriese Christophe (ASVO - MAS)
0:11.58 0:11.61 0:10.05 8835 9335 2
De Vriese Jaron (ASVO - SCH1)
0:11.62 0:11.71 0:10.08 8809 9302 2
Terryn Hannes (AVMO - JUN1)
0:12.46 0:12.49 0:10.09 8800 8675 2
Baillieu Donovan (FLAC - SEN)
0:11.99 0:11.99 0:10.35 8579 9015 2
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1)
0:12.37 0:12.46 0:10.39 8546 8738 2
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2)
0:14.14 0:14.30 0:11.14 7971 7644 2
Jehoul Anna (BREE - SCH1)
0:14.59 0:14.66 0:11.19 7935 7409 2
Drijkoningen Mirthe (BREE - SCH1)
0:14.23 0:14.26 0:11.32 7844 7596 2
Van Hauwermeiren Jasper (ASVO - SEN)
0:11.70 0:11.70 0:11.70 7589 9239 1
Vanden Bosch Amber (ZWAT - JUN2)
0:12.72 0:12.72 0:12.72 6981 8498 1
Kisoka Peguy (ZWAT - SEN)
0:12.86 0:12.86 0:12.86 6905 8405 1
Vanderbauwhede Kaat (ASVO - SCH1)
0:13.19 0:13.19 0:13.19 6732 8195 1
Straetemans Stefan (LOOI - MAS)
0:13.96 0:14.02 0:13.75 6458 7743 2
Verstraete Charlie (FLAC - SEN)
0:13.82 0:13.82 0:13.82 6425 7821 1
Detemmerman Nina (ASVO - KAD2)
0:13.93 0:13.93 0:13.93 6374 7760 1
Echarki Jihane (BREE - KAD2)
0:14.08 0:14.08 0:14.08 6306 7677 1
Koppert Emma-Louise (ATAC - SCH1)
0:14.40 0:14.40 0:14.40 6166 7506 1
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH2)
0 0 0
Boone Nick (RCT - SEN)
0 0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1)
0 0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1)
0 0 0
De Paradé Sarissa (ZWAT - SEN)
0 0 0
De Visscher Lorenzo (RCG - JUN2)
0 0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0 0
Huwel Klaas (ASVO - SEN)
0 0 0
Jans Marie-Julie (RCT - JUN1)
0 0 0
Janssen Ward (ATLA - SCH1)
0 0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Maudens Hanne (VS - SEN)
0 0 0
Neyens Devlin (LOOI - SCH1)
0 0 0
Nicolaij Sven (ACA - MAS)
0 0 0
Peusens Fien (ATLA - SCH1)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0 0
Van De Perre Lopke (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - MIN1)
0 0 0
Vandriessche Jelle (ASVO - SCH1)
0 0 0
Vlieghe Julie (AZW - JUN2)
0 0 0
Vranken Birthe (ATLA - SCH2)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen