BP = Beste prestatie, R = Regelmaat, P = Progressie, T = Totaal, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 200
64 deelnemers
Atleet / BP R P T Pr.
Stappers Flore (FLAC - SEN)
0:25.29 9964 862 10826 12
Renson Massimo (FLAC - SEN)
0:21.94 9936 391 10327 14
Verstichel Nathalie (ASVO - SEN)
0:29.50 9955 98 10053 4
Vanderbauwhede Kaat (ASVO - SCH1)
0:26.87 9953 48 10001 3
De Paradé Sarissa (ZWAT - SEN)
0:27.38 9883 100 9983 4
Baert Amber (ASVO - JUN2)
0:29.00 9962 10 9972 3
Van Gelder senne (ACHL - SCH1)
0:25.37 9898 66 9964 4
Lehaen Dries (RCT - JUN2)
0:22.43 9913 40 9953 4
Rombouts Eline (ZWAT - SEN)
0:25.24 9870 42 9912 3
Vranken Birthe (ATLA - SCH2)
0:28.36 9907 0 9907 6
De Geest Andreas (LOOI - MAS)
0:28.60 9905 0 9905 3
Terryn Hannes (AVMO - JUN1)
0:25.37 9900 0 9900 5
Geerits Gijs (BREE - KAD2)
0:25.65 9886 12 9898 3
Detemmerman Nina (ASVO - KAD2)
0:28.65 6760 31 6791 2
De Vriese Jaron (ASVO - SCH1)
0:23.55 6757 31 6788 2
Verstappen Brecht (RCT - SEN)
0:23.23 6753 31 6784 2
Heyrman Anke (ZWAT - MAS)
0:28.50 6751 31 6782 2
Verstraete Charlie (FLAC - SEN)
0:27.33 6644 31 6675 2
Vranken Laure (ATLA - KAD2)
0:29.31 6664 0 6664 2
Mersseman Killian (ASVO - SCH1)
0:25.35 6636 0 6636 2
Kisoka Peguy (ZWAT - SEN)
0:26.45 6622 0 6622 2
Drijkoningen Mirthe (BREE - SCH1)
0:28.17 6556 0 6556 2
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1)
0:29.72 3333 0 3333 1
De Schepper Kato (ASVO - SCH2)
0:27.19 3333 0 3333 1
De Vriese Christophe (ASVO - MAS)
0:23.36 3333 0 3333 1
Jans Marie-Julie (RCT - JUN1)
0:30.93 3333 0 3333 1
Oliveira Ashley (ZWAT - SCH2)
0:26.09 3333 0 3333 1
Terryn Ellen (AVMO - SEN)
0:29.08 3333 0 3333 1
Van Put Vincent (ZWAT - JUN2)
0:24.32 3333 0 3333 1
Van Snick Anaïs (ASVO - JUN1)
0:26.30 3333 0 3333 1
Vanden Bosch Amber (ZWAT - JUN2)
0:26.87 3333 0 3333 1
Vanderbauwhede Lies (ASVO - SEN)
0:26.65 3333 0 3333 1
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1)
0:24.76 3333 0 3333 1
Baillieu Donovan (FLAC - SEN)
0 0
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH2)
0 0
Boone Nick (RCT - SEN)
0 0
Coppens Matteo (ZWAT - SEN)
0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1)
0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1)
0 0
De Visscher Lorenzo (RCG - JUN2)
0 0
De Vos Soetkin (ASVO - SEN)
0 0
De Vriese Tess (ASVO - KAD1)
0 0
Echarki Jihane (BREE - KAD2)
0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0
Hanssens Ilana (ASVO - JUN1)
0 0
Huwel Klaas (ASVO - SEN)
0 0
Jehoul Anna (BREE - SCH1)
0 0
Koppert Emma-Louise (ATAC - SCH1)
0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2)
0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2)
0 0
Luyten Lobke (LOOI - MIN2)
0 0
Maudens Hanne (VS - SEN)
0 0
Neuville Pepijn (ASVO - JUN1)
0 0
Nicolaij Sven (ACA - MAS)
0 0
Peusens Fien (ATLA - SCH1)
0 0
Straetemans Stefan (LOOI - MAS)
0 0
Straetemans Yana (LOOI - MIN2)
0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0
Van De Perre Lopke (ZWAT - KAD2)
0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - MIN1)
0 0
Van Hauwermeiren Jasper (ASVO - SEN)
0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2)
0 0
Vandriessche Jelle (ASVO - SCH1)
0 0
Vlieghe Julie (AZW - JUN2)
0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen