Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, P = Punten, LP = Ligapunten (2020), Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 200
61 deelnemers - Booster tot 0:20.19
Pl. / BP Atleet / G3 S P LP Pr.
Top 3 M.I.A.
De Paradé Sarissa (ZWAT - SEN)
0:27.38 0:27.65 0:18.88 9883 8013 4
Vranken Birthe (ATLA - SCH1)
0:28.36 0:28.58 0:18.89 9878 7736 5
Renson Massimo (FLAC - SEN)
0:21.94 0:22.08 0:18.90 9873 10000 11
Lehaen Dries (RCT - JUN1)
0:22.43 0:22.73 0:19.34 9648 9781 3
Verstappen Brecht (RCT - SEN)
0:23.23 0:23.29 0:19.62 9510 9444 2
Baert Amber (ASVO - JUN1)
0:29.00 0:29.09 0:19.65 9496 7565 3
De Geest Andreas (LOOI - MAS)
0:28.60 0:28.96 0:19.76 9443 7671 3
Van Gelder senne (ACHL - KAD2)
0:25.37 0:25.61 0:20.38 9156 8648 3
Geerits Gijs (BREE - KAD1)
0:25.65 0:25.92 0:20.58 9067 8553 3
Rombouts Eline (ZWAT - SEN)
0:25.24 0:25.61 0:20.58 9067 8692 3
Vanderbauwhede Kaat (ASVO - KAD2)
0:26.87 0:26.99 0:21.09 8847 8165 3
Kisoka Peguy (ZWAT - SEN)
0:26.45 0:26.62 0:21.30 8760 8294 2
Mersseman Killian (ASVO - KAD2)
0:25.35 0:25.46 0:21.30 8760 8654 2
Verstraete Charlie (FLAC - SEN)
0:27.33 0:27.87 0:21.61 8634 8027 2
De Vriese Jaron (ASVO - KAD2)
0:23.55 0:23.60 0:21.78 8567 9316 2
Heyrman Anke (ZWAT - MAS)
0:28.50 0:28.58 0:22.27 8378 7698 2
Detemmerman Nina (ASVO - KAD1)
0:28.65 0:28.69 0:22.46 8308 7657 2
Drijkoningen Mirthe (BREE - KAD2)
0:28.17 0:28.64 0:22.97 8123 7788 2
De Vriese Christophe (ASVO - MAS)
0:23.36 0:23.36 0:23.36 7988 9392 1
Van Put Vincent (ZWAT - JUN1)
0:24.32 0:24.32 0:24.32 7672 9021 1
Verduyckt Jonas (AVLO - SCH2)
0:24.76 0:24.76 0:24.76 7536 8861 1
Oliveira Ashley (ZWAT - SCH1)
0:26.09 0:26.09 0:26.09 7152 8409 1
Van Snick Anaïs (ASVO - SCH2)
0:26.30 0:26.30 0:26.30 7095 8342 1
Vanderbauwhede Lies (ASVO - SEN)
0:26.65 0:26.65 0:26.65 7001 8232 1
Vanden Bosch Amber (ZWAT - JUN1)
0:26.87 0:26.87 0:26.87 6944 8165 1
De Schepper Kato (ASVO - SCH1)
0:27.19 0:27.19 0:27.19 6862 8069 1
Terryn Ellen (AVMO - SEN)
0:29.08 0:29.08 0:29.08 6416 7544 1
Vranken Laure (ATLA - KAD1)
0:29.31 0:29.31 0:29.31 6366 7485 1
De Cleen Elin (ZWAT - KAD2)
0:29.72 0:29.72 0:29.72 6278 7382 1
Jans Marie-Julie (RCT - SCH2)
0:30.93 0:30.93 0:30.93 6032 7093 1
Baillieu Donovan (FLAC - SEN)
0 0 0
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH1)
0 0 0
Boone Nick (RCT - SEN)
0 0 0
Coppens Matteo (ZWAT - SEN)
0 0 0
De Cremer Hervé (ASVO - KAD2)
0 0 0
De Paepe Thor (ASVO - MIN2)
0 0 0
De Visscher Lorenzo (RCG - JUN1)
0 0 0
De Vos Soetkin (ASVO - SEN)
0 0 0
De Vriese Tess (ASVO - MIN2)
0 0 0
Echarki Jihane (BREE - KAD1)
0 0 0
Gosseye Leko (ASVO - MIN2)
0 0 0
Hanssens Ilana (ASVO - SCH2)
0 0 0
Huwel Klaas (ASVO - SEN)
0 0 0
Jehoul Anna (BREE - KAD2)
0 0 0
Koppert Emma-Louise (ATAC - KAD2)
0 0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Luyten Lobke (LOOI - MIN1)
0 0 0
Maudens Hanne (VS - SEN)
0 0 0
Neuville Pepijn (ASVO - SCH2)
0 0 0
Nicolaij Sven (ACA - MAS)
0 0 0
Peusens Fien (ATLA - KAD2)
0 0 0
Straetemans Stefan (LOOI - MAS)
0 0 0
Straetemans Yana (LOOI - MIN1)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN1)
0 0 0
Van De Perre Lopke (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - PUP2)
0 0 0
Van Hauwermeiren Jasper (ASVO - SEN)
0 0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Vandriessche Jelle (ASVO - KAD2)
0 0 0
Vlieghe Julie (AZW - JUN1)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen