Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, SP = SPunten, PP = Powerpunten, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 400
39 deelnemers - Booster tot 0:44.43
Pl. / BP Atleet / G3 S SP PP Pr.
Top 3 M.I.A.
De Vriese Jaron (ASVO - SCH1)
0:51.38 0:52.83 0:42.79 9850 9815 3
Heyrman Anke (ZWAT - MAS)
1:03.77 1:04.60 0:43.13 9772 7908 3
De Paradé Sarissa (ZWAT - SEN)
1:01.36 1:02.13 0:43.28 9738 8218 5
Verstichel Nathalie (ASVO - SEN)
1:06.13 1:06.34 0:43.28 9738 7625 5
Renson Massimo (FLAC - SEN)
0:50.43 0:51.28 0:43.79 9625 10000 2
Baert Amber (ASVO - JUN2)
1:05.65 1:06.14 0:44.43 9486 7681 4
Decorte Maloe (ASVO - SEN)
1:03.73 1:04.84 0:44.93 9381 7913 4
Lehaen Dries (RCT - JUN2)
0:52.49 0:52.57 0:45.10 9345 9607 2
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1)
0:55.27 0:55.73 0:46.81 9004 9124 2
Koppert Emma-Louise (ATAC - SCH1)
1:06.36 1:06.83 0:48.69 8656 7599 3
Drijkoningen Mirthe (BREE - SCH1)
1:04.48 1:05.46 0:51.51 8182 7821 2
De Geest Andreas (LOOI - MAS)
1:07.64 1:08.04 0:51.85 8129 7455 2
Verheijen Robbe (LOOI - JUN2)
0:54.83 0:54.83 0:54.83 7687 9197 1
Coppens Matteo (ZWAT - SEN)
0:56.76 0:56.76 0:56.76 7426 8884 1
Kisoka Peguy (ZWAT - SEN)
0:59.00 0:59.00 0:59.00 7144 8547 1
Schadron Laura (ZWAT - SEN)
0:59.87 0:59.87 0:59.87 7040 8423 1
Straetemans Stefan (LOOI - MAS)
1:01.90 1:01.90 1:01.90 6809 8147 1
Verstraete Charlie (FLAC - SEN)
1:02.42 1:02.42 1:02.42 6752 8079 1
Jans Marie-Julie (RCT - JUN1)
1:07.55 1:07.55 1:07.55 6239 7465 1
Vranken Birthe (ATLA - SCH2)
1:07.55 1:07.55 1:07.55 6239 7465 1
Baillieu Donovan (FLAC - SEN)
0 0 0
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH2)
0 0 0
Cardinaels Michelle (LOOI - KAD2)
0 0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1)
0 0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1)
0 0 0
De Troyer Luna (DAC - JUN1)
0 0 0
De Visscher Lorenzo (RCG - JUN2)
0 0 0
De Vos Soetkin (ASVO - SEN)
0 0 0
De Vriese Christophe (ASVO - MAS)
0 0 0
Gheerolfs Joachim (ASVO - SEN)
0 0 0
Janssen Ward (ATLA - SCH1)
0 0 0
Maudens Hanne (VS - SEN)
0 0 0
Neuville Pepijn (ASVO - JUN1)
0 0 0
Peusens Fien (ATLA - SCH1)
0 0 0
Quatacker Lore (KAAG - SEN)
0 0 0
Stappers Flore (FLAC - SEN)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0 0
Van Put Vincent (ZWAT - JUN2)
0 0 0
Vandriessche Jelle (ASVO - SCH1)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen