Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, SP = SPunten, PP = Powerpunten, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 1000
91 deelnemers - Booster tot 2:15.50
Pl. / BP Atleet / G3 S SP PP Pr.
Top 3 M.I.A.
Nicolaij Phebe (ACA - PUP2)
4:00.74 4:03.24 1:52.50 9744 7644 10
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1)
3:51.26 4:01.94 1:52.67 9729 7957 4
Derickx Juul (BREE - MIN1)
3:12.73 3:16.05 1:52.68 9728 9548 8
Paquay Femke (ACHL - KAD1)
3:34.33 3:36.11 1:52.91 9708 8586 6
Bussels Fey (LOOI - PUP2)
4:02.37 4:02.88 1:53.09 9693 7592 14
Aerts Senne (ACHL - MIN2)
3:30.25 3:32.55 1:54.03 9613 8752 6
De Vos Ward (ACHL - MIN1)
3:22.38 3:23.82 1:54.04 9612 9093 28
Bos Siebe (ACHL - MIN1)
3:26.19 3:27.08 1:54.13 9604 8925 16
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1)
4:00.22 4:00.95 1:55.01 9531 7660 7
Van Rillaer Elodie (ASVO - MIN1)
3:31.03 3:32.57 1:55.60 9482 8720 8
De Clercq Camille (ASVO - MIN1)
3:44.30 3:46.73 1:55.79 9467 8204 6
Potvin Leandro (KAAG - PUP2)
3:45.77 3:46.69 1:55.95 9454 8151 14
Smeyers Arne (ACHL - MIN2)
3:30.82 3:32.69 1:57.59 9322 8729 10
Cocquyt Luca (KAAG - PUP2)
3:56.94 3:59.72 1:57.70 9313 7766 5
Oeyen Yanina (LOOI - PUP2)
3:55.20 4:02.05 1:59.21 9195 7824 9
segers Heleen (ATLA - KAD1)
3:19.80 3:23.94 1:59.62 9164 9210 6
Maes Silke (ZWAT - PUP2)
3:52.94 3:57.68 1:59.90 9142 7900 8
Van Baelen Malien (ACHL - MIN1)
3:51.44 3:53.37 2:03.02 8910 7951 7
Provost Sterre (MACW - MIN2)
3:04.03 3:04.50 2:03.89 8848 10000 5
Bos Joni (ACHL - KAD1)
4:03.39 4:05.85 2:04.00 8840 7561 10
Vranken Nore (ATLA - MIN1)
4:14.85 4:16.92 2:04.78 8785 7221 4
Dekort Mirte (ACHL - KAD1)
3:36.09 3:40.77 2:05.50 8734 8516 5
De Samblancx Renu (EA - MIN1)
3:09.59 3:12.27 2:06.42 8671 9706 5
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP2)
3:35.73 3:36.91 2:07.78 8578 8530 6
Ceyssens Wannes (LOOI - MIN1)
3:27.44 3:29.89 2:15.69 8078 8871 3
Cardinaels Manou (LOOI - MIN2)
3:35.83 3:39.16 2:15.98 8061 8526 3
Daniëls Zita (ACHL - KAD1)
3:35.70 3:54.23 2:20.29 7813 8531 3
Bogaert Mano (ASVO - PUP2)
3:36.66 3:37.20 2:21.42 7751 8493 3
Put Nand (LOOI - MIN1)
3:22.65 3:23.16 2:22.27 7705 9081 3
Leysen Benthe (LOOI - KAD1)
3:53.56 4:00.35 2:25.16 7551 7879 3
Aerts Jytte (ACHL - KAD1)
4:07.77 4:11.20 2:25.82 7517 7427 3
Decorte Maloe (ASVO - SEN)
3:07.80 3:13.36 2:32.24 7200 9799 2
Bremans Anne-Sophie (ACHL - KAD1)
3:18.26 3:25.33 2:41.14 6802 9282 2
Vanhove Ties (LOOI - KAD1)
3:26.73 3:28.80 2:42.50 6745 8901 2
Leysen Marit (LOOI - MIN2)
3:47.78 3:49.40 2:51.66 6385 8079 2
Theunis Ilona (LOOI - MIN1)
3:55.17 3:57.61 2:56.01 6228 7825 2
Decru Eppe (ZWAT - PUP2)
3:44.65 3:50.02 2:57.37 6180 8191 2
Chiers Marte (ASVO - MIN1)
3:36.50 3:38.89 3:01.22 6049 8500 2
Mertens Helena (ACHL - PUP2)
4:01.47 4:08.41 3:14.81 5627 7621 3
Stockmans Britt (LOOI - KAD1)
4:14.52 4:19.85 3:18.88 5511 7230 2
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1)
3:27.91 3:27.91 3:27.91 5272 8851 1
Segers Stan (LOOI - KAD1)
3:35.87 3:35.87 3:35.87 5078 8525 1
peeters ferre (LOOI - MIN2)
3:43.36 3:43.36 3:43.36 4907 8239 1
Luyten Lobke (LOOI - MIN2)
3:47.29 3:47.29 3:47.29 4822 8096 1
Chiers Cato (ASVO - MIN1)
3:52.81 3:52.81 3:52.81 4708 7904 1
Reynders Nick (LOOI - MIN1)
4:06.20 4:40.43 3:55.87 4647 7474 2
Vossen Merel (LOOI - KAD1)
3:57.16 3:57.16 3:57.16 4622 7759 1
Walrave Yitske (ASVO - KAD1)
3:57.65 3:57.65 3:57.65 4612 7743 1
Peeters Kaat (ACHL - MIN2)
3:58.48 3:58.48 3:58.48 4596 7716 1
segers maarten (ATLA - MIN2)
4:01.89 4:01.89 4:01.89 4531 7608 1
Straetemans Yana (LOOI - MIN2)
4:08.31 4:08.31 4:08.31 4414 7411 1
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1)
4:27.17 4:27.17 4:27.17 4103 6888 1
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2)
4:56.56 4:56.56 4:56.56 3696 6205 1
Bilo Laure (ASVO - SCH2)
0 0 0
Cardinaels Michelle (LOOI - KAD2)
0 0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2)
0 0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1)
0 0 0
De Coster Ward (ASVO - SCH2)
0 0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1)
0 0 0
De Paepe Ella (ASVO - PUP2)
0 0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1)
0 0 0
De Troyer Luna (DAC - JUN1)
0 0 0
De Vriese Tess (ASVO - KAD1)
0 0 0
Deblock Arthur (ASVO - KAD2)
0 0 0
Gosseye Iljo (ASVO - PUP1)
0 0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1)
0 0 0
Janssen Staf (LOOI - MIN1)
0 0 0
Janssen Ward (ATLA - SCH1)
0 0 0
Janssens Sven (ZWAT - SEN)
0 0 0
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1)
0 0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Neyens Devlin (LOOI - SCH1)
0 0 0
Peeters Olivier (ZWAT - SEN)
0 0 0
Peusens Fien (ATLA - SCH1)
0 0 0
Quatacker Lore (KAAG - SEN)
0 0 0
Saidi Malak (ATAC - KAD1)
0 0 0
Schadron Simon (ZWAT - JUN1)
0 0 0
Steurs Tatiana (ZWAT - SCH2)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0 0
Van den Bulcke Laurens (ASVO - SEN)
0 0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2)
0 0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN2)
0 0 0
Van Loo Sander (ATLA - PUP1)
0 0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Van Rillaer Korneel (ASVO - SCH1)
0 0 0
Vanderbeken Jonas (ASVO - SEN)
0 0 0
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1)
0 0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1)
0 0 0
Verheyden Marte (LOOI - MIN2)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen