BP = Beste prestatie, R = Regelmaat, P = Progressie, T = Totaal, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 1000
94 deelnemers
Atleet / BP R P T Pr.
Potvin Maïté (KAAG - MIN2)
3:30.32 9972 891 10863 9
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1)
4:00.22 9942 787 10729 7
Nicolaij Phebe (ACA - PUP2)
4:00.74 9936 729 10665 10
Van Rillaer Elodie (ASVO - MIN1)
3:31.03 9911 588 10499 8
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1)
3:38.09 9900 554 10454 8
De Clercq Camille (ASVO - MIN1)
3:44.30 9886 315 10201 6
Bos Joni (ACHL - KAD1)
4:03.39 9876 290 10166 10
Maes Silke (ZWAT - PUP2)
3:52.94 9828 305 10133 8
De Vos Lynde (ACHL - MIN1)
4:05.90 9866 258 10124 17
De Samblancx Renu (EA - MIN1)
3:09.59 9871 250 10121 5
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP2)
3:35.73 9914 163 10077 6
Bogaert Mano (ASVO - PUP2)
3:36.66 9983 62 10045 3
Van Baelen Malien (ACHL - MIN1)
3:51.44 9860 179 10039 7
Provost Sterre (MACW - MIN2)
3:04.03 9860 120 9980 5
Oeyen Yanina (LOOI - PUP2)
3:55.20 9770 207 9977 9
Put Nand (LOOI - MIN1)
3:22.65 9966 2 9968 3
Bos Siebe (ACHL - MIN1)
3:26.19 9867 92 9959 16
Dekort Mirte (ACHL - KAD1)
3:36.09 9826 128 9954 5
Cardinaels Manou (LOOI - MIN2)
3:35.83 9882 62 9944 3
Aerts Jytte (ACHL - KAD1)
4:07.77 9876 43 9919 3
Ceyssens Wannes (LOOI - MIN1)
3:27.44 9855 62 9917 3
Vranken Nore (ATLA - MIN1)
4:14.85 9907 0 9907 4
Paquay Femke (ACHL - KAD1)
3:34.33 9715 182 9897 6
Aerts Senne (ACHL - MIN2)
3:30.25 9749 117 9866 6
segers Heleen (ATLA - KAD1)
3:19.80 9806 45 9851 6
Cocquyt Luca (KAAG - PUP2)
3:56.94 9831 0 9831 5
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1)
3:51.26 9704 109 9813 4
Smeyers Arne (ACHL - MIN2)
3:30.82 9813 0 9813 10
Potvin Leandro (KAAG - PUP2)
3:45.77 9789 0 9789 14
Leysen Benthe (LOOI - KAD1)
3:53.56 9761 0 9761 3
Bussels Fey (LOOI - PUP2)
4:02.37 9642 105 9747 14
Derickx Juul (BREE - MIN1)
3:12.73 9739 0 9739 8
Mertens Helena (ACHL - PUP2)
4:01.47 9704 0 9704 3
De Vos Ward (ACHL - MIN1)
3:22.38 9653 0 9653 28
Daniëls Zita (ACHL - KAD1)
3:35.70 9320 25 9345 3
Leysen Marit (LOOI - MIN2)
3:47.78 6725 31 6756 2
Theunis Ilona (LOOI - MIN1)
3:55.17 6704 31 6735 2
Chiers Marte (ASVO - MIN1)
3:36.50 6700 31 6731 2
Vanhove Ties (LOOI - KAD1)
3:26.73 6600 0 6600 2
Bremans Anne-Sophie (ACHL - KAD1)
3:18.26 6547 31 6578 2
Stockmans Britt (LOOI - KAD1)
4:14.52 6530 0 6530 2
Decru Eppe (ZWAT - PUP2)
3:44.65 6510 0 6510 2
Decorte Maloe (ASVO - SEN)
3:07.80 6474 0 6474 2
Reynders Nick (LOOI - MIN1)
4:06.20 5852 0 5852 2
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1)
3:27.91 3333 0 3333 1
Chiers Cato (ASVO - MIN1)
3:52.81 3333 0 3333 1
Luyten Lobke (LOOI - MIN2)
3:47.29 3333 0 3333 1
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1)
4:27.17 3333 0 3333 1
peeters ferre (LOOI - MIN2)
3:43.36 3333 0 3333 1
Peeters Kaat (ACHL - MIN2)
3:58.48 3333 0 3333 1
segers maarten (ATLA - MIN2)
4:01.89 3333 0 3333 1
Segers Stan (LOOI - KAD1)
3:35.87 3333 0 3333 1
Straetemans Yana (LOOI - MIN2)
4:08.31 3333 0 3333 1
Vossen Merel (LOOI - KAD1)
3:57.16 3333 0 3333 1
Walrave Yitske (ASVO - KAD1)
3:57.65 3333 0 3333 1
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2)
4:56.56 3333 0 3333 1
Bilo Laure (ASVO - SCH2)
0 0
Cardinaels Michelle (LOOI - KAD2)
0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2)
0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1)
0 0
De Coster Ward (ASVO - SCH2)
0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1)
0 0
De Paepe Ella (ASVO - PUP2)
0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1)
0 0
De Troyer Luna (DAC - JUN1)
0 0
De Vriese Tess (ASVO - KAD1)
0 0
Deblock Arthur (ASVO - KAD2)
0 0
Gosseye Iljo (ASVO - PUP1)
0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1)
0 0
Janssen Staf (LOOI - MIN1)
0 0
Janssen Ward (ATLA - SCH1)
0 0
Janssens Sven (ZWAT - SEN)
0 0
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1)
0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2)
0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2)
0 0
Neyens Devlin (VMOL - SCH1)
0 0
Peeters Olivier (ZWAT - SEN)
0 0
Peusens Fien (ATLA - SCH1)
0 0
Quatacker Lore (KAAG - SEN)
0 0
Saidi Malak (ATAC - KAD1)
0 0
Schadron Simon (ZWAT - JUN1)
0 0
Steurs Tatiana (ZWAT - SCH2)
0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0
Van den Bulcke Laurens (ASVO - SEN)
0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2)
0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN2)
0 0
Van Loo Sander (ATLA - PUP1)
0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2)
0 0
Van Rillaer Korneel (ASVO - SCH1)
0 0
Vanderbeken Jonas (ASVO - SEN)
0 0
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1)
0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1)
0 0
Verheyden Marte (LOOI - MIN2)
0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen