Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, SP = SPunten, PP = Powerpunten, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 60H
44 deelnemers - Booster tot 0:07.55
Pl. / BP Atleet / G3 S SP PP Pr.
Top 3 M.I.A.
Bos Siebe (ACHL - MIN1)
0:10.59 0:10.65 0:05.75 9791 9131 15
De Vos Ward (ACHL - MIN1)
0:11.71 0:11.79 0:05.78 9740 8257 18
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1)
0:10.91 0:10.91 0:05.84 9640 8863 13
Daniëls Zita (ACHL - KAD1)
0:11.15 0:11.18 0:05.88 9574 8672 7
Verschuren Jitske (BREE - MIN2)
0:10.79 0:10.79 0:05.95 9462 8962 8
Van Hool Sofie (ACHL - KAD1)
0:11.10 0:11.22 0:06.03 9336 8711 4
Bos Joni (ACHL - KAD1)
0:13.60 0:13.64 0:06.07 9275 7110 12
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1)
0:11.75 0:11.86 0:06.14 9169 8229 6
Potvin Maïté (KAAG - MIN2)
0:10.78 0:10.83 0:06.19 9095 8970 10
Derickx Juul (BREE - MIN1)
0:12.84 0:13.01 0:06.28 8964 7531 4
Nicolaij Phebe (ACA - PUP2)
0:13.39 0:14.22 0:06.33 8894 7221 4
Van Baelen Malien (ACHL - MIN1)
0:13.68 0:13.85 0:06.50 8661 7068 5
Oeyen Yanina (LOOI - PUP2)
0:13.98 0:14.17 0:06.52 8634 6917 5
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP2)
0:11.97 0:12.06 0:06.64 8478 8078 7
Theunis Ilona (LOOI - MIN1)
0:11.22 0:11.40 0:06.66 8453 8618 5
Aerts Jytte (ACHL - KAD1)
0:11.99 0:12.04 0:06.86 8206 8065 4
Dekort Mirte (ACHL - KAD1)
0:11.60 0:12.19 0:06.97 8077 8336 5
Bogaert Mano (ASVO - PUP2)
0:12.37 0:12.54 0:07.38 7628 7817 3
Bastil Julie (ASVO - MIN1)
0:12.32 0:12.49 0:07.62 7388 7849 3
Mertens Helena (ACHL - PUP2)
0:13.56 0:13.74 0:10.45 5387 7131 2
Cocquyt Luca (KAAG - PUP2)
0:14.20 0:14.44 0:11.05 5095 6809 2
Walschaers Marieke (ACHL - KAD1)
0:12.75 0:12.75 0:12.75 4415 7584 1
Walrave Yitske (ASVO - KAD1)
0:13.17 0:13.17 0:13.17 4274 7342 1
Van Rillaer Elodie (ASVO - MIN1)
0:13.20 0:13.20 0:13.20 4265 7325 1
Peeters Tess (ACHL - MIN1)
0:14.09 0:14.09 0:14.09 3995 6863 1
Peeters Kaat (ACHL - MIN2)
0:14.15 0:14.15 0:14.15 3978 6833 1
Maes Silke (ZWAT - PUP2)
0:14.70 0:14.70 0:14.70 3829 6578 1
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2)
0 0 0
Decru Eppe (ZWAT - PUP2)
0 0 0
Drijkoningen Lore (BREE - MIN2)
0 0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0 0
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1)
0 0 0
Leysen Benthe (LOOI - KAD1)
0 0 0
Leysen Marit (LOOI - MIN2)
0 0 0
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1)
0 0 0
Potvin Leandro (KAAG - PUP2)
0 0 0
Provost Sterre (MACW - MIN2)
0 0 0
Reynaerts Leen (RCT - KAD1)
0 0 0
Reynders Nick (LOOI - MIN1)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - MIN1)
0 0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2)
0 0 0
Van Loo Sander (ATLA - PUP1)
0 0 0
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen