BP = Beste prestatie, R = Regelmaat, P = Progressie, T = Totaal, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - Kogel
116 deelnemers
Atleet / BP R P T Pr.
Nicolaij Line (ACA - BEN2)
6.68 8892 2009 10901 9
Maes Silke (ZWAT - PUP2)
5.23 9307 1593 10900 9
Smeyers Arne (ACHL - MIN2)
6.93 9292 1578 10870 12
Aerts Senne (ACHL - MIN2)
7.30 9680 1184 10864 8
Oeyen Yanina (LOOI - PUP2)
6.73 9331 1499 10830 12
Stockmans Britt (LOOI - KAD1)
9.31 9380 1395 10775 12
Aerts Jytte (ACHL - KAD1)
9.12 9469 1236 10705 10
Vleugels Kirsten (ACHL - KAD2)
9.70 9713 991 10704 11
Potvin Maïté (KAAG - MIN2)
8.98 9376 1258 10634 15
Mondelaers Laure (RCT - KAD1)
14.29 9600 949 10549 7
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1)
12.33 9743 803 10546 7
De Vos Ward (ACHL - MIN1)
8.13 9309 1214 10523 18
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2)
10.10 9322 1193 10515 25
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1)
11.37 9394 1119 10513 21
De Clercq Camille (ASVO - MIN1)
9.92 9382 1108 10490 13
Daems Jelle (ZWAT - SCH1)
9.55 9455 969 10424 8
Van Baelen Malien (ACHL - MIN1)
11.12 9365 1059 10424 24
Vanschoonbeek Cas (LOOI - PUP1)
8.90 9257 1148 10405 8
De Vos Lynde (ACHL - MIN1)
6.18 9299 1089 10388 19
Reynders Nick (LOOI - MIN1)
10.16 9423 912 10335 10
Daniëls Zita (ACHL - KAD1)
8.67 9535 760 10295 8
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1)
13.58 9644 651 10295 13
Bos Joni (ACHL - KAD1)
7.12 9666 595 10261 18
Van Gelder senne (ACHL - SCH1)
13.21 9539 634 10173 9
Potvin Leandro (KAAG - PUP2)
5.44 9314 818 10132 10
Paquay Femke (ACHL - KAD1)
8.69 9468 649 10117 12
De Geest Andreas (LOOI - MAS)
10.72 9469 646 10115 12
Walschaers Marieke (ACHL - KAD1)
8.55 9104 992 10096 12
Lucas Steven (ASVO - MAS)
10.73 9790 256 10046 8
Van Puyenbroeck Lukas (RCT - SCH1)
11.39 9936 102 10038 4
Neyens Devlin (LOOI - SCH1)
13.00 9745 222 9967 10
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH2)
11.80 9645 321 9966 7
Boeynaems Rudy (ZWAT - MAS)
11.74 9817 128 9945 4
Smets Tina (ACA - MAS)
7.52 9917 0 9917 4
Peeters Tess (ACHL - MIN1)
6.89 9449 459 9908 12
Nicolaij Phebe (ACA - PUP2)
5.55 9388 519 9907 12
Van Hool Sofie (ACHL - KAD1)
9.97 9774 119 9893 4
Theunis Ilona (LOOI - MIN1)
7.33 9617 260 9877 6
Bobbaers George (ATLA - MAS)
10.99 9866 0 9866 5
Bastil Margaux (ASVO - KAD2)
8.69 9865 0 9865 3
Mesotten Patrick (ACA - MAS)
10.99 9758 96 9854 5
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2)
8.21 9796 32 9828 3
Terryn Ellen (AVMO - SEN)
7.50 9821 0 9821 6
Jacobs Umberto (AVZK - MAS)
10.46 9714 80 9794 3
Bruninx Geert (ATLA - MAS)
12.33 9686 93 9779 4
Daems Lotte (ZWAT - SEN)
11.37 9762 0 9762 13
Calemi Mylo (LOOI - MIN2)
7.14 9672 82 9754 3
Baert Amber (ASVO - JUN2)
8.62 9698 48 9746 6
peeters ferre (LOOI - MIN2)
6.74 9453 286 9739 5
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP2)
6.99 9633 99 9732 9
Le Compte Beau (ASVO - SEN)
8.80 9672 45 9717 3
Verheyden Marte (LOOI - MIN2)
7.01 9657 44 9701 4
Hilven Joppe (BREE - MIN1)
6.91 9693 0 9693 3
Vranken Nore (ATLA - MIN1)
6.10 9635 52 9687 3
Roesbeke Nel (ATAC - PUP1)
6.78 9644 1 9645 4
Bos Siebe (ACHL - MIN1)
9.73 9630 0 9630 20
Nulens Davy (BREE - SCH2)
11.26 9596 0 9596 8
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1)
8.52 9585 0 9585 10
Saenen Ferde (LOOI - PUP1)
8.71 9098 476 9574 5
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1)
8.23 9568 3 9571 3
Reynaerts Leen (RCT - KAD1)
10.60 9226 333 9559 5
Vanlangenaker Charlotte (RCT - SCH1)
13.79 9555 0 9555 7
Verstichel Nathalie (ASVO - SEN)
6.29 9491 57 9548 3
Peeters Kaat (ACHL - MIN2)
6.37 9429 98 9527 3
Chiers Marte (ASVO - MIN1)
6.41 9478 46 9524 3
Noels Goele (BREE - KAD1)
10.27 9484 0 9484 8
Leysen Benthe (LOOI - KAD1)
10.96 9483 0 9483 11
Cocquyt Luca (KAAG - PUP2)
5.95 9395 59 9454 4
Bussels Fey (LOOI - PUP2)
4.93 9348 99 9447 11
Drijkoningen Mirthe (BREE - SCH1)
8.54 9435 0 9435 5
Maes Senna (ZWAT - PUP1)
5.74 9211 202 9413 5
Mertens Femke (ACHL - BEN2)
5.42 9347 65 9412 3
Prenen Senne (VAC - JUN2)
15.24 9191 220 9411 4
Leysen Marit (LOOI - MIN2)
9.57 9001 372 9373 6
Drijkoningen Lore (BREE - MIN2)
8.64 9346 0 9346 8
Van Rillaer Elodie (ASVO - MIN1)
6.82 9323 17 9340 4
Dekort Mirte (ACHL - KAD1)
7.87 9095 93 9188 6
Vervaeke Sofie (ASVO - MAS)
7.44 6658 135 6793 2
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1)
8.85 6613 137 6750 2
Chiers Cato (ASVO - MIN1)
5.85 6586 138 6724 2
Provost Sterre (MACW - MIN2)
7.59 6582 138 6720 2
Maudens Hanne (VS - SEN)
13.82 6564 138 6702 2
Koppert Emma-Louise (ATAC - SCH1)
9.10 6618 0 6618 2
Noels Gijs (BREE - SCH1)
8.57 6560 0 6560 2
Derickx Tuur (BREE - PUP1)
6.41 6407 143 6550 2
Mertens Helena (ACHL - PUP2)
5.34 6366 145 6511 2
Walrave Yitske (ASVO - KAD1)
6.20 6398 0 6398 2
Bogaert Mano (ASVO - PUP2)
6.26 5920 159 6079 2
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1)
8.98 3333 0 3333 1
ezaitouni aïda (ATLA - MAS)
8.50 3333 0 3333 1
Gevaert Cas (ASVO - BEN2)
3.89 3333 0 3333 1
Nicolaij Sven (ACA - MAS)
6.57 3333 0 3333 1
Ooms Anouk (VMOL - PUP2)
3.97 3333 0 3333 1
Boone Nick (RCT - SEN)
0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2)
0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1)
0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1)
0 0
De Paepe Ella (ASVO - PUP2)
0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1)
0 0
De Vriese Tess (ASVO - KAD1)
0 0
Detemmerman Nina (ASVO - KAD2)
0 0
Gosseye Iljo (ASVO - PUP1)
0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0
Hoffbauer Inge (ZWAT - MAS)
0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1)
0 0
Kefayetou Osaratin (ACW - KAD2)
0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2)
0 0
Ronsse Lars (ASVO - BEN2)
0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2)
0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN2)
0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2)
0 0
Vandewalle Febe (ASVO - SCH2)
0 0
Verhaeghen Sarah (ZWAT - SEN)
0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1)
0 0
Verstraeten Jolien (STAX - SCH2)
0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen