Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, P = Punten, LP = Ligapunten (2020), Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - Discus
95 deelnemers - Booster tot 67.26
Pl. / BP Atleet / G3 S P LP Pr.
Top 3 M.I.A.
Paquay Femke (ACHL - MIN2)
26.48 23.91 77.74 9906 5471 11
Daems Lotte (ZWAT - JUN2)
34.15 33.69 77.60 9889 7055 10
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN1)
27.91 27.42 77.50 9876 5766 15
Vleugels Kirsten (ACHL - KAD1)
29.17 28.35 77.45 9870 6026 6
Koppert Elisabeth (ATAC - MIN2)
32.95 32.19 77.17 9834 6807 8
De Geest Andreas (LOOI - MAS)
44.49 43.62 76.97 9808 9192 16
De Vos Ward (ACHL - PUP2)
26.82 25.93 76.55 9755 5541 15
Mondelaers Laure (RCT - MIN2)
32.94 31.81 76.48 9746 6805 7
Leysen Benthe (LOOI - MIN2)
27.63 26.44 76.42 9738 5708 8
Verduyckt Jonas (AVLO - SCH2)
40.16 39.86 76.33 9727 8297 7
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH1)
37.69 35.85 76.28 9720 7787 7
Nulens Davy (BREE - SCH1)
31.63 30.59 75.86 9667 6535 6
Vervaeke Sofie (ASVO - MAS)
21.58 21.04 75.83 9663 4458 6
Van Baelen Malien (ACHL - PUP2)
27.52 26.64 75.45 9615 5685 11
Reynaerts Leen (RCT - MIN2)
24.92 24.25 75.40 9608 5148 5
De Vos Lynde (ACHL - PUP2)
17.77 16.65 75.26 9590 3671 10
Smeyers Arne (ACHL - MIN1)
21.54 19.69 75.06 9565 4450 7
Bos Joni (ACHL - MIN2)
19.69 19.28 74.74 9524 4068 11
Bos Siebe (ACHL - PUP2)
28.41 27.15 74.60 9506 5869 10
Walschaers Marieke (ACHL - MIN2)
20.54 19.65 74.13 9446 4243 8
Smeyers Anouk (ACHL - MIN2)
23.20 22.51 73.33 9344 4793 7
Smets Tina (ACA - MAS)
19.50 18.69 73.05 9309 4028 5
Neyens Devlin (LOOI - KAD2)
48.40 47.95 72.98 9300 10000 10
Oeyen Yanina (LOOI - PUP1)
16.99 16.35 72.80 9277 3510 6
Mesotten Patrick (ACA - MAS)
41.24 39.84 72.55 9245 8520 5
segers maarten (ATLA - MIN1)
16.95 16.32 71.54 9116 3502 5
Bruninx Geert (ATLA - MAS)
34.99 34.17 70.33 8962 7229 4
Van Gelder senne (ACHL - KAD2)
37.83 36.91 69.38 8841 7816 4
De Clercq Camille (ASVO - PUP2)
22.56 21.95 68.45 8723 4661 4
Bobbaers George (ATLA - MAS)
34.08 33.55 68.38 8714 7041 5
Vanlangenaker Charlotte (RCT - KAD2)
38.32 37.48 67.79 8638 7917 6
Prenen Senne (VAC - JUN1)
46.28 45.36 67.75 8633 9561 4
Jacobien Lenne (ACHL - MIN2)
22.16 20.50 66.59 8486 4578 4
Hilven Joppe (BREE - PUP2)
20.24 18.43 66.45 8468 4181 4
Potvin Maïté (KAAG - MIN1)
22.35 17.83 65.74 8377 4617 4
Aerts Jytte (ACHL - MIN2)
21.56 19.59 64.88 8268 4454 4
Van Hool Sofie (ACHL - MIN2)
21.80 19.72 64.52 8222 4504 4
Van Puyenbroeck Lukas (RCT - KAD2)
41.81 38.96 60.61 7723 8638 3
ezaitouni aïda (ATLA - MAS)
23.66 23.24 57.41 7316 4888 3
Le Compte Beau (ASVO - SEN)
23.86 23.06 57.18 7286 4929 3
Dekort Mirte (ACHL - MIN2)
17.72 16.97 55.55 7079 3661 4
Aerts Senne (ACHL - MIN1)
22.91 21.65 54.17 6903 4733 3
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP1)
13.32 12.31 52.47 6686 2752 4
Potvin Leandro (KAAG - PUP1)
13.99 11.94 52.45 6684 2890 4
Nicolaij Phebe (ACA - PUP1)
11.01 10.56 51.35 6543 2274 4
Leysen Marit (LOOI - MIN1)
22.58 20.08 50.78 6471 4665 3
Jacobs Umberto (AVZK - MAS)
35.16 34.96 50.11 6385 7264 2
Bussels Fey (LOOI - PUP1)
11.77 10.53 49.48 6305 2431 4
Reynders Nick (LOOI - PUP2)
21.58 19.92 48.92 6234 4458 3
Boeynaems Rudy (ZWAT - MAS)
32.31 30.92 47.94 6109 6675 2
Theunis Ilona (LOOI - PUP2)
21.29 18.42 47.30 6027 4398 3
Mellemans Maaike (ACHL - MIN2)
17.07 16.26 44.55 5677 3526 3
Roesbeke Fran (ATAC - MIN2)
17.04 15.99 42.87 5463 3520 3
Drijkoningen Lore (BREE - MIN1)
18.68 16.14 40.68 5184 3859 3
Peeters Tess (ACHL - PUP2)
14.21 13.17 38.95 4963 2935 3
Peeters Kaat (ACHL - MIN1)
14.15 13.58 38.66 4926 2923 3
Van Wolputte Tess (ZWAT - SCH1)
22.87 21.54 36.23 4617 4725 2
Bogaert Mateo (ASVO - MIN2)
18.59 17.74 31.04 3955 3840 2
Hoffbauer Inge (ZWAT - MAS)
16.65 16.58 29.16 3716 3440 2
Verheyden Marte (LOOI - MIN1)
16.00 15.84 28.18 3591 3305 2
Kefayetou Osaratin (ACW - KAD1)
28.02 28.02 28.02 3570 5789 1
Daniëls Zita (ACHL - MIN2)
15.53 15.38 27.29 3477 3208 2
Noels Gijs (BREE - KAD2)
21.47 21.47 21.47 2736 4435 1
peeters ferre (LOOI - MIN1)
20.29 20.29 20.29 2585 4192 1
Noels Goele (BREE - MIN2)
18.60 18.60 18.60 2370 3842 1
Calemi Mylo (LOOI - MIN1)
17.13 17.13 17.13 2182 3539 1
Vranken Nore (ATLA - PUP2)
14.68 14.68 14.68 1870 3033 1
Walrave Yitske (ASVO - MIN2)
14.60 14.60 14.60 1860 3016 1
De Vriese Tess (ASVO - MIN2)
14.01 14.01 14.01 1785 2894 1
Mertens Helena (ACHL - PUP1)
7.71 7.71 7.71 982 1592 1
Boone Nick (RCT - SEN)
0 0 0
Chiers Cato (ASVO - PUP2)
0 0 0
Chiers Marte (ASVO - PUP2)
0 0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN1)
0 0 0
De Cleen Elin (ZWAT - KAD2)
0 0 0
De Cremer Hervé (ASVO - KAD2)
0 0 0
De Paepe Ella (ASVO - PUP1)
0 0 0
De Paepe Thor (ASVO - MIN2)
0 0 0
Gosseye Leko (ASVO - MIN2)
0 0 0
Horemans Diete (ACHL - MIN2)
0 0 0
Koppert Emma-Louise (ATAC - KAD2)
0 0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Luyten Lobke (LOOI - MIN1)
0 0 0
Maes Silke (ZWAT - PUP1)
0 0 0
Nicolaij Sven (ACA - MAS)
0 0 0
Ooms Anouk (VMOL - PUP1)
0 0 0
Provost Sterre (MACW - MIN1)
0 0 0
Segers Stan (LOOI - MIN2)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN1)
0 0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN1)
0 0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Vanhove Ties (LOOI - MIN2)
0 0 0
Verheyden Kato (LOOI - MIN2)
0 0 0
Verstraeten Jolien (STAX - SCH1)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen