BP = Beste prestatie, R = Regelmaat, P = Progressie, T = Totaal, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - Discus
98 deelnemers
Atleet / BP R P T Pr.
Daems Jelle (ZWAT - SCH1)
36.75 9994 991 10985 10
Hilven Joppe (BREE - MIN1)
23.04 9980 984 10964 7
De Clercq Camille (ASVO - MIN1)
24.72 9895 827 10722 8
Reynders Nick (LOOI - MIN1)
25.65 9846 863 10709 8
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH2)
37.69 9896 767 10663 7
Nicolaij Phebe (ACA - PUP2)
14.04 9813 846 10659 7
Smeyers Arne (ACHL - MIN2)
21.54 9800 792 10592 7
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2)
33.24 9802 749 10551 21
De Vos Lynde (ACHL - MIN1)
20.35 9698 840 10538 12
Smets Tina (ACA - MAS)
20.98 9812 712 10524 7
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1)
33.64 9783 659 10442 10
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1)
40.16 9784 372 10156 9
De Geest Andreas (LOOI - MAS)
44.49 9609 479 10088 20
Nulens Davy (BREE - SCH2)
31.63 9612 435 10047 6
Straetemans Yana (LOOI - MIN2)
14.17 9522 441 9963 8
Reynaerts Leen (RCT - KAD1)
25.79 9634 327 9961 6
Prenen Senne (VAC - JUN2)
46.28 9797 45 9842 4
Vanlangenaker Charlotte (RCT - SCH1)
38.32 9708 132 9840 6
Le Compte Beau (ASVO - SEN)
23.86 9771 62 9833 3
Bruninx Geert (ATLA - MAS)
34.99 9767 50 9817 4
Daniëls Zita (ACHL - KAD1)
16.24 9747 62 9809 3
ezaitouni aïda (ATLA - MAS)
23.66 9804 0 9804 3
Mesotten Patrick (ACA - MAS)
41.24 9561 186 9747 5
Vervaeke Sofie (ASVO - MAS)
21.58 9745 0 9745 10
Daems Lotte (ZWAT - SEN)
34.15 9726 0 9726 11
Vandewalle Febe (ASVO - SCH2)
32.62 9722 0 9722 15
Peeters Kaat (ACHL - MIN2)
14.15 9700 0 9700 3
Peeters Tess (ACHL - MIN1)
16.35 9283 408 9691 6
Van Gelder senne (ACHL - SCH1)
37.83 9682 0 9682 4
Aerts Jytte (ACHL - KAD1)
21.56 9416 264 9680 6
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1)
22.87 9289 383 9672 7
Leysen Benthe (LOOI - KAD1)
27.63 9432 234 9666 9
Paquay Femke (ACHL - KAD1)
26.48 9326 331 9657 12
Oeyen Yanina (LOOI - PUP2)
17.05 9449 181 9630 9
Bobbaers George (ATLA - MAS)
34.08 9569 0 9569 5
Van Puyenbroeck Lukas (RCT - SCH1)
41.81 9479 62 9541 3
Noels Goele (BREE - KAD1)
21.46 9452 62 9514 3
segers maarten (ATLA - MIN2)
16.95 9307 198 9505 5
Neyens Devlin (LOOI - SCH1)
48.40 9469 0 9469 11
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1)
17.07 9383 62 9445 3
Vleugels Kirsten (ACHL - KAD2)
29.17 9401 0 9401 7
De Vos Ward (ACHL - MIN1)
26.82 9073 322 9395 23
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1)
23.20 9331 43 9374 8
Bos Siebe (ACHL - MIN1)
28.41 9327 0 9327 14
Bos Joni (ACHL - KAD1)
19.69 9316 0 9316 14
Bussels Fey (LOOI - PUP2)
11.77 9176 103 9279 7
Boeynaems Rudy (ZWAT - MAS)
35.80 9239 35 9274 3
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1)
17.04 9247 0 9247 3
Dekort Mirte (ACHL - KAD1)
17.72 9174 0 9174 5
Van Baelen Malien (ACHL - MIN1)
27.52 9142 0 9142 17
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP2)
13.32 9071 0 9071 4
Mondelaers Laure (RCT - KAD1)
32.94 9056 0 9056 8
Potvin Leandro (KAAG - PUP2)
13.99 8804 235 9039 5
Theunis Ilona (LOOI - MIN1)
21.29 8960 58 9018 3
Leysen Marit (LOOI - MIN2)
22.58 8909 62 8971 3
Potvin Maïté (KAAG - MIN2)
22.35 8726 195 8921 5
Drijkoningen Lore (BREE - MIN2)
18.68 8866 0 8866 3
Walschaers Marieke (ACHL - KAD1)
20.54 8841 0 8841 8
Van Hool Sofie (ACHL - KAD1)
21.80 8822 0 8822 4
Aerts Senne (ACHL - MIN2)
22.91 8727 0 8727 4
Hoffbauer Inge (ZWAT - MAS)
16.65 6745 31 6776 2
Verheyden Marte (LOOI - MIN2)
16.00 6705 31 6736 2
Calemi Mylo (LOOI - MIN2)
17.61 6681 31 6712 2
Jacobs Umberto (AVZK - MAS)
35.16 6628 0 6628 2
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1)
18.59 6349 0 6349 2
Van Wolputte Tess (ZWAT - SCH2)
22.87 6255 0 6255 2
Maes Silke (ZWAT - PUP2)
10.10 6166 31 6197 2
De Vriese Tess (ASVO - KAD1)
14.01 3333 0 3333 1
Kefayetou Osaratin (ACW - KAD2)
28.02 3333 0 3333 1
Mertens Helena (ACHL - PUP2)
7.71 3333 0 3333 1
Noels Gijs (BREE - SCH1)
21.47 3333 0 3333 1
peeters ferre (LOOI - MIN2)
20.29 3333 0 3333 1
Vranken Nore (ATLA - MIN1)
14.68 3333 0 3333 1
Walrave Yitske (ASVO - KAD1)
14.60 3333 0 3333 1
Boone Nick (RCT - SEN)
0 0
Chiers Cato (ASVO - MIN1)
0 0
Chiers Marte (ASVO - MIN1)
0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2)
0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1)
0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1)
0 0
De Paepe Ella (ASVO - PUP2)
0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1)
0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1)
0 0
Koppert Emma-Louise (ATAC - SCH1)
0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2)
0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2)
0 0
Luyten Lobke (LOOI - MIN2)
0 0
Nicolaij Sven (ACA - MAS)
0 0
Ooms Anouk (VMOL - PUP2)
0 0
Provost Sterre (MACW - MIN2)
0 0
Segers Stan (LOOI - KAD1)
0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2)
0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2)
0 0
Vanhove Ties (LOOI - KAD1)
0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1)
0 0
Verstraeten Jolien (STAX - SCH2)
0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen