Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, SP = SPunten, PP = Powerpunten, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - Hoog
90 deelnemers - Booster tot 2.36
Pl. / BP Atleet / G3 S SP PP Pr.
Top 3 M.I.A.
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1)
1.45 1.44 2.69 9926 8285 12
Nicolaij Line (ACA - BEN2)
1.05 1.03 2.69 9926 6000 7
Trippaers Soetkin (BREE - MIN1)
1.38 1.37 2.69 9926 7885 7
Aerts Jytte (ACHL - KAD1)
1.38 1.34 2.68 9889 7885 6
Nicolaij Phebe (ACA - PUP2)
1.15 1.15 2.68 9889 6571 10
Noels Goele (BREE - KAD1)
1.41 1.40 2.68 9889 8057 8
Kefayetou Osaratin (ACW - KAD2)
1.73 1.71 2.64 9741 9885 8
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1)
1.42 1.41 2.63 9704 8114 13
Van Hool Sofie (ACHL - KAD1)
1.41 1.38 2.63 9704 8057 8
Drijkoningen Mirthe (BREE - SCH1)
1.60 1.59 2.62 9667 9142 16
Maes Silke (ZWAT - PUP2)
1.05 1.05 2.62 9667 6000 4
Terryn Hannes (AVMO - JUN1)
1.75 1.71 2.62 9667 10000 8
De Clercq Camille (ASVO - MIN1)
1.26 1.25 2.61 9630 7200 7
Smeyers Arne (ACHL - MIN2)
1.32 1.30 2.60 9594 7542 10
De Vos Lynde (ACHL - MIN1)
1.05 1.01 2.59 9557 6000 7
Peeters Tess (ACHL - MIN1)
1.20 1.16 2.59 9557 6857 7
De Vos Ward (ACHL - MIN1)
1.15 1.13 2.58 9520 6571 8
Drijkoningen Lore (BREE - MIN2)
1.30 1.26 2.57 9483 7428 7
Bos Siebe (ACHL - MIN1)
1.31 1.29 2.56 9446 7485 8
Neyens Devlin (LOOI - SCH1)
1.73 1.69 2.54 9372 9885 8
segers Heleen (ATLA - KAD1)
1.35 1.31 2.54 9372 7714 4
Van Baelen Malien (ACHL - MIN1)
1.25 1.25 2.54 9372 7142 9
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2)
1.25 1.22 2.54 9372 7142 7
Bos Joni (ACHL - KAD1)
1.18 1.16 2.53 9335 6742 15
Oeyen Yanina (LOOI - PUP2)
1.15 1.13 2.53 9335 6571 4
Cocquyt Luca (KAAG - PUP2)
1.05 1.03 2.52 9298 6000 4
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP2)
1.36 1.34 2.52 9298 7771 10
Bussels Fey (LOOI - PUP2)
1.05 1.01 2.51 9261 6000 5
Mondelaers Laure (RCT - KAD1)
1.57 1.50 2.47 9114 8971 5
segers maarten (ATLA - MIN2)
1.20 1.18 2.36 8708 6857 3
Leysen Marit (LOOI - MIN2)
1.47 1.44 2.34 8634 8400 6
Daniëls Zita (ACHL - KAD1)
1.35 1.31 2.33 8597 7714 3
Dekort Mirte (ACHL - KAD1)
1.35 1.32 2.33 8597 7714 4
Aerts Senne (ACHL - MIN2)
1.15 1.13 2.32 8560 6571 3
Walschaers Marieke (ACHL - KAD1)
1.12 1.10 2.31 8523 6400 3
Theunis Ilona (LOOI - MIN1)
1.29 1.27 2.30 8487 7371 5
De Waele Nienke (ASVO - SEN)
1.64 1.63 2.29 8450 9371 4
Bogaert Mano (ASVO - PUP2)
1.27 1.20 2.20 8118 7257 3
Leysen Benthe (LOOI - KAD1)
1.30 1.26 2.18 8044 7428 3
Verschuren Jitske (BREE - MIN2)
1.25 1.21 2.17 8007 7142 4
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1)
1.30 1.25 2.13 7859 7428 3
Baillieu Donovan (FLAC - SEN)
1.70 1.65 2.08 7675 9714 2
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1)
1.50 1.47 2.06 7601 8571 2
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH2)
1.50 1.47 1.92 7084 8571 2
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1)
1.25 1.25 1.92 7084 7142 2
Reynders Nick (LOOI - MIN1)
1.15 1.13 1.89 6974 6571 3
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1)
1.30 1.30 1.88 6937 7428 2
Reynaerts Leen (RCT - KAD1)
1.20 1.17 1.82 6715 6857 2
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2)
1.35 1.35 1.75 6457 7714 2
Chiers Cato (ASVO - MIN1)
1.15 1.12 1.74 6420 6571 2
Saenen Ferde (LOOI - PUP1)
0.97 0.96 1.54 5682 5542 2
Verstraete Charlie (FLAC - SEN)
1.45 1.45 1.45 5350 8285 1
Maes Senna (ZWAT - PUP1)
0.92 0.81 1.33 4907 5257 2
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1)
1.30 1.30 1.30 4797 7428 1
Chiers Marte (ASVO - MIN1)
1.30 1.30 1.30 4797 7428 1
peeters ferre (LOOI - MIN2)
1.30 1.30 1.30 4797 7428 1
Detemmerman Nina (ASVO - KAD2)
1.25 1.25 1.25 4612 7142 1
Smets Tina (ACA - MAS)
1.25 1.25 1.25 4612 7142 1
Peeters Kaat (ACHL - MIN2)
1.10 1.10 1.10 4059 6285 1
Walrave Yitske (ASVO - KAD1)
1.10 1.10 1.10 4059 6285 1
Roesbeke Nel (ATAC - PUP1)
1.08 1.08 1.08 3985 6171 1
Mertens Helena (ACHL - PUP2)
1.00 1.00 1.00 3690 5714 1
Ooms Anouk (VMOL - PUP2)
0.90 0.90 0.90 3321 5142 1
Mertens Femke (ACHL - BEN2)
0.85 0.85 0.85 3136 4857 1
Boone Nick (RCT - SEN)
0 0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2)
0 0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1)
0 0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1)
0 0 0
De Vriese Jaron (ASVO - SCH1)
0 0 0
De Vriese Tess (ASVO - KAD1)
0 0 0
Gevaert Cas (ASVO - BEN2)
0 0 0
Gosseye Iljo (ASVO - PUP1)
0 0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1)
0 0 0
Janssen Ward (ATLA - SCH1)
0 0 0
Koppert Emma-Louise (ATAC - SCH1)
0 0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Maudens Hanne (VS - SEN)
0 0 0
Provost Sterre (MACW - MIN2)
0 0 0
Ronsse Lars (ASVO - BEN2)
0 0 0
Saidi Malak (ATAC - KAD1)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - MIN1)
0 0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2)
0 0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN2)
0 0 0
Van Loo Sander (ATLA - PUP1)
0 0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1)
0 0 0
Verheyden Marte (LOOI - MIN2)
0 0 0
Vlieghe Julie (AZW - JUN2)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen