Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, P = Punten, LP = Ligapunten (2020), Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - Ver
125 deelnemers - Booster tot 8.25
Pl. / BP Atleet / G3 S P LP Pr.
Top 3 M.I.A.
Vanschoonbeek Cas (LOOI - BEN2)
3.82 3.74 9.04 9923 5904 9
De Clercq Camille (ASVO - PUP2)
4.16 4.10 9.03 9912 6429 6
Bos Joni (ACHL - MIN2)
3.55 3.50 9.01 9890 5486 11
Broekmans Klaas (BREE - MIN2)
5.04 5.00 9.01 9890 7789 7
peeters ferre (LOOI - MIN1)
4.91 4.87 9.01 9890 7588 9
Stockmans Britt (LOOI - MIN2)
4.44 4.41 9.00 9879 6862 11
Paquay Femke (ACHL - MIN2)
4.48 4.39 8.99 9868 6924 8
De Vos Lynde (ACHL - PUP2)
3.06 3.02 8.97 9846 4729 13
Jacobien Lenne (ACHL - MIN2)
4.29 4.25 8.97 9846 6630 11
Leysen Benthe (LOOI - MIN2)
4.24 4.17 8.97 9846 6553 6
Saenen Ferde (LOOI - BEN2)
3.42 3.32 8.97 9846 5285 8
Potvin Leandro (KAAG - PUP1)
2.84 2.75 8.96 9835 4389 8
Verschuren Jitske (BREE - MIN1)
4.20 4.17 8.96 9835 6491 5
De Geest Andreas (LOOI - MAS)
4.86 4.73 8.95 9824 7511 4
De Vos Ward (ACHL - PUP2)
3.93 3.86 8.95 9824 6074 21
Mondelaers Laure (RCT - MIN2)
5.17 5.15 8.95 9824 7990 8
Peeters Tess (ACHL - PUP2)
3.69 3.67 8.95 9824 5703 7
Drijkoningen Mirthe (BREE - KAD2)
4.66 4.53 8.94 9813 7202 5
Van Baelen Malien (ACHL - PUP2)
3.73 3.70 8.93 9802 5765 9
Nicolaij Phebe (ACA - PUP1)
3.36 3.21 8.92 9791 5193 8
Smeyers Arne (ACHL - MIN1)
4.05 3.99 8.90 9769 6259 9
Terryn Ellen (AVMO - SEN)
4.59 4.52 8.90 9769 7094 6
Smeyers Anouk (ACHL - MIN2)
4.30 4.23 8.89 9758 6646 10
Theunis Ilona (LOOI - PUP2)
4.22 4.17 8.89 9758 6522 7
Walschaers Marieke (ACHL - MIN2)
4.29 4.25 8.89 9758 6630 11
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP1)
4.13 4.11 8.85 9714 6383 9
Bussels Fey (LOOI - PUP1)
3.20 3.09 8.84 9703 4945 7
Geerits Gijs (BREE - KAD1)
5.54 5.43 8.82 9681 8562 5
Smets Tina (ACA - MAS)
3.63 3.59 8.82 9681 5610 7
Nicolaij Line (ACA - BEN1)
3.10 2.95 8.81 9670 4791 12
Bos Siebe (ACHL - PUP2)
4.76 4.61 8.79 9648 7357 19
Verduyckt Jonas (AVLO - SCH2)
5.70 5.63 8.79 9648 8809 4
Maes Senna (ZWAT - BEN2)
3.06 2.91 8.76 9615 4729 5
Provost Sterre (MACW - MIN1)
4.86 4.77 8.75 9604 7511 6
De Schepper Kato (ASVO - SCH1)
5.26 5.15 8.71 9560 8129 4
Maes Silke (ZWAT - PUP1)
3.40 3.31 8.68 9527 5255 4
Bogaert Mateo (ASVO - MIN2)
5.01 4.81 8.65 9495 7743 4
Koppert Elisabeth (ATAC - MIN2)
4.03 4.00 8.57 9407 6228 5
Oliveira Ashley (ZWAT - SCH1)
5.38 5.34 8.56 9396 8315 5
Chiers Cato (ASVO - PUP2)
4.00 3.81 8.53 9363 6182 4
Hilven Joppe (BREE - PUP2)
4.00 3.92 8.50 9330 6182 5
Baillieu Donovan (FLAC - SEN)
5.95 5.91 8.46 9286 9196 3
Oeyen Yanina (LOOI - PUP1)
3.35 3.28 8.41 9231 5177 6
Roesbeke Nel (ATAC - BEN2)
3.13 3.08 8.23 9034 4837 5
Noels Goele (BREE - MIN2)
3.99 3.93 7.85 8616 6166 3
Roesbeke Fran (ATAC - MIN2)
4.58 4.21 7.76 8518 7078 3
Van Gelder senne (ACHL - KAD2)
5.60 5.55 7.65 8397 8655 2
Van Rul Silke (BREE - MIN1)
4.20 4.03 7.65 8397 6491 3
Mertens Femke (ACHL - BEN1)
2.81 2.79 7.55 8287 4343 4
Aerts Jytte (ACHL - MIN2)
3.71 3.56 7.45 8177 5734 3
Terryn Hannes (AVMO - SCH2)
6.01 5.55 7.45 8177 9289 3
Trippaers Soetkin (BREE - PUP2)
3.67 3.56 7.43 8155 5672 3
Chiers Marte (ASVO - PUP2)
3.99 3.92 7.34 8057 6166 3
Nulens Davy (BREE - SCH1)
5.09 5.00 7.20 7903 7867 2
Cocquyt Luca (KAAG - PUP1)
3.34 3.09 7.15 7848 5162 3
Aerts Senne (ACHL - MIN1)
4.14 3.91 7.09 7782 6398 3
Vanlangenaker Charlotte (RCT - KAD2)
5.06 4.93 7.08 7771 7820 4
Dekort Mirte (ACHL - MIN2)
3.99 3.87 6.78 7442 6166 3
Reynders Nick (LOOI - PUP2)
4.01 3.85 6.76 7420 6197 3
Koppert Emma-Louise (ATAC - KAD2)
4.43 4.37 6.72 7376 6846 3
Bastil Margaux (ASVO - KAD1)
4.64 4.57 6.66 7310 7171 2
Derickx Juul (BREE - PUP2)
4.12 3.79 6.58 7222 6367 3
Maudens Hanne (VS - SEN)
6.47 6.47 6.47 7102 10000 1
Jehoul Anna (BREE - KAD2)
4.08 4.04 6.24 6849 6306 2
De Cleen Elin (ZWAT - KAD2)
4.51 4.42 5.91 6487 6970 2
De Vriese Tess (ASVO - MIN2)
3.74 3.74 5.83 6399 5780 2
Daniëls Zita (ACHL - MIN2)
3.90 3.83 5.79 6355 6027 2
Van Hool Sofie (ACHL - MIN2)
3.69 3.60 5.68 6234 5703 2
Bremans Anne-Sophie (ACHL - MIN2)
4.12 4.01 5.60 6147 6367 2
Reynaerts Leen (RCT - MIN2)
3.58 3.53 5.57 6114 5533 2
Drijkoningen Lore (BREE - MIN1)
3.58 3.54 5.55 6092 5533 2
Mellemans Maaike (ACHL - MIN2)
3.63 3.58 5.44 5971 5610 2
Van Rillaer Elodie (ASVO - PUP2)
3.47 3.43 5.42 5949 5363 2
Bogaert Mano (ASVO - PUP1)
3.71 3.64 5.19 5697 5734 2
De Vleeschauwer Femi (ASVO - SCH2)
5.11 5.11 5.11 5609 7897 1
Peeters Kaat (ACHL - MIN1)
3.28 3.18 4.93 5411 5069 2
Walrave Yitske (ASVO - MIN2)
3.63 3.57 4.90 5378 5610 2
Gevaert Cas (ASVO - BEN1)
2.73 2.72 4.57 5016 4219 2
Vranken Nore (ATLA - PUP2)
2.75 2.72 4.42 4851 4250 2
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD1)
4.35 4.35 4.35 4774 6723 1
Van Wolputte Tess (ZWAT - SCH1)
4.23 4.23 4.23 4643 6537 1
Leysens Sara (ZWAT - KAD1)
4.19 4.19 4.19 4599 6476 1
Bastil Julie (ASVO - PUP2)
3.75 3.75 3.75 4116 5795 1
Mertens Helena (ACHL - PUP1)
2.14 2.06 3.58 3929 3307 2
Calemi Mylo (LOOI - MIN1)
3.48 3.48 3.48 3819 5378 1
Straetemans Yana (LOOI - MIN1)
3.37 3.37 3.37 3699 5208 1
Decru Eppe (ZWAT - PUP1)
3.34 3.34 3.34 3666 5162 1
Verheyden Marte (LOOI - MIN1)
3.13 3.13 3.13 3435 4837 1
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH1)
0 0 0
Ceyssens Wannes (LOOI - PUP2)
0 0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN1)
0 0 0
De Cremer Hervé (ASVO - KAD2)
0 0 0
De Paepe Ella (ASVO - PUP1)
0 0 0
De Paepe Thor (ASVO - MIN2)
0 0 0
De Visscher Lorenzo (RCG - JUN1)
0 0 0
Detemmerman Nina (ASVO - KAD1)
0 0 0
Echarki Jihane (BREE - KAD1)
0 0 0
Gosseye Iljo (ASVO - BEN2)
0 0 0
Gosseye Leko (ASVO - MIN2)
0 0 0
Horemans Diete (ACHL - MIN2)
0 0 0
Jans Marie-Julie (RCT - SCH2)
0 0 0
Janssen Staf (LOOI - PUP2)
0 0 0
Kerstens Laurian (ZWAT - SCH1)
0 0 0
Kisoka Peguy (ZWAT - SEN)
0 0 0
Lenjou Lisa (ZWAT - SCH1)
0 0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Luyten Lobke (LOOI - MIN1)
0 0 0
Neyens Devlin (LOOI - KAD2)
0 0 0
Nicolaij Sven (ACA - MAS)
0 0 0
Ooms Anouk (VMOL - PUP1)
0 0 0
Put Nand (LOOI - PUP2)
0 0 0
Renson Massimo (FLAC - SEN)
0 0 0
Ronsse Lars (ASVO - BEN1)
0 0 0
Segers Stan (LOOI - MIN2)
0 0 0
Stappers Flore (FLAC - SEN)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN1)
0 0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - PUP2)
0 0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN1)
0 0 0
Van Loo Sander (ATLA - BEN2)
0 0 0
Vanderbauwhede Lies (ASVO - SEN)
0 0 0
Vanderbauwhede Saar (ASVO - MIN1)
0 0 0
Vanhove Ties (LOOI - MIN2)
0 0 0
Verhaeghen Sarah (ZWAT - SEN)
0 0 0
Verheyden Kato (LOOI - MIN2)
0 0 0
Verstraete Charlie (FLAC - SEN)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen