Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, SP = SPunten, PP = Powerpunten, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - Hockey/Speer
109 deelnemers - Booster tot 83.65
Pl. / BP Atleet / G3 S SP PP Pr.
Top 3 M.I.A.
Aerts Senne (ACHL - MIN2)
26.13 24.27 79.66 9826 4688 7
Nicolaij Line (ACA - BEN2)
16.19 15.08 79.59 9817 2905 15
De Vos Ward (ACHL - MIN1)
39.31 37.92 79.54 9811 7053 21
Leysen Benthe (LOOI - KAD1)
30.34 29.43 79.22 9771 5444 13
Paquay Femke (ACHL - KAD1)
21.77 21.61 79.07 9753 3906 16
Peeters Tess (ACHL - MIN1)
27.61 26.51 78.85 9726 4954 6
Aerts Jytte (ACHL - KAD1)
24.37 21.94 78.73 9711 4372 8
Bos Joni (ACHL - KAD1)
20.38 19.84 78.66 9702 3656 19
Van Baelen Malien (ACHL - MIN1)
36.04 34.72 78.57 9691 6466 11
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1)
20.76 20.64 78.54 9687 3725 13
De Geest Andreas (LOOI - MAS)
42.85 42.26 78.45 9676 7688 17
Bussels Fey (LOOI - PUP2)
23.12 21.74 78.41 9671 4148 11
Walschaers Marieke (ACHL - KAD1)
22.62 22.10 78.15 9639 4058 16
Bos Siebe (ACHL - MIN1)
41.96 41.49 78.10 9633 7529 12
Daniëls Zita (ACHL - KAD1)
18.69 17.74 77.76 9591 3353 9
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1)
27.89 27.46 77.36 9542 5004 6
Nicolaij Phebe (ACA - PUP2)
20.48 20.07 77.30 9534 3674 6
Saenen Ferde (LOOI - PUP1)
35.10 32.36 77.08 9507 6298 17
Neyens Devlin (LOOI - SCH1)
42.80 42.29 75.58 9322 7679 8
Van Gelder senne (ACHL - SCH1)
55.73 53.91 75.58 9322 10000 12
Smets Tina (ACA - MAS)
23.66 23.29 75.55 9319 4245 7
Nulens Davy (BREE - SCH2)
35.60 35.07 74.71 9215 6387 5
Potvin Maïté (KAAG - MIN2)
24.48 23.05 72.34 8923 4392 14
Smeyers Arne (ACHL - MIN2)
23.36 22.88 72.02 8883 4191 11
Vanschoonbeek Cas (LOOI - PUP1)
20.00 18.39 71.85 8862 3588 6
Mondelaers Laure (RCT - KAD1)
34.75 32.77 71.68 8841 6235 11
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1)
20.24 19.84 71.19 8781 3631 10
De Vos Lynde (ACHL - MIN1)
16.86 16.59 71.18 8780 3025 8
Daems Jelle (ZWAT - SCH1)
28.75 27.45 70.56 8703 5158 5
Potvin Leandro (KAAG - PUP2)
24.32 22.80 69.74 8602 4363 9
Vleugels Kirsten (ACHL - KAD2)
22.42 22.33 67.79 8361 4022 5
Cocquyt Luca (KAAG - PUP2)
22.69 21.75 59.49 7338 4071 4
De Clercq Camille (ASVO - MIN1)
34.99 33.96 59.02 7280 6278 4
Theunis Ilona (LOOI - MIN1)
37.33 32.00 57.27 7064 6698 4
Bobbaers George (ATLA - MAS)
41.19 40.11 55.12 6799 7390 3
Dekort Mirte (ACHL - KAD1)
15.26 14.38 54.37 6706 2738 5
Le Compte Beau (ASVO - SEN)
40.01 35.92 54.15 6679 7179 3
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1)
35.54 34.27 53.75 6630 6377 3
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1)
19.53 17.92 52.16 6433 3504 4
Maes Senna (ZWAT - PUP1)
11.61 10.64 51.52 6355 2083 5
Stockmans Britt (LOOI - KAD1)
20.24 19.21 50.66 6248 3631 6
De Vleeschauwer Femi (ASVO - JUN1)
32.78 32.15 50.29 6203 5881 3
Baert Amber (ASVO - JUN2)
28.93 27.81 47.58 5869 5191 3
Leysen Marit (LOOI - MIN2)
20.43 20.29 47.32 5836 3665 5
Peeters Kaat (ACHL - MIN2)
18.12 16.99 47.13 5813 3251 5
Drijkoningen Lore (BREE - MIN2)
20.00 17.59 45.73 5640 3588 5
Vandermeulen Yelena (ASVO - SEN)
34.59 32.47 44.14 5444 6206 3
Mesotten Patrick (ACA - MAS)
35.54 35.18 44.08 5437 6377 2
Jacobs Umberto (AVZK - MAS)
36.43 35.23 42.76 5274 6536 2
Bruninx Geert (ATLA - MAS)
42.59 42.59 42.59 5253 7642 1
peeters ferre (LOOI - MIN2)
22.78 19.54 35.59 4390 4087 3
Maes Silke (ZWAT - PUP2)
16.57 15.18 35.09 4328 2973 3
Calemi Mylo (LOOI - MIN2)
19.90 18.77 33.75 4163 3570 3
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP2)
25.47 25.16 33.60 4144 4570 2
Vranken Nore (ATLA - MIN1)
23.42 22.20 30.26 3732 4202 2
Van Wolputte Tess (ZWAT - SCH2)
24.72 22.83 29.74 3668 4435 2
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1)
25.77 21.88 28.99 3575 4624 2
Van Hool Sofie (ACHL - KAD1)
17.69 15.53 28.63 3531 3174 3
Reynaerts Leen (RCT - KAD1)
15.81 15.60 27.89 3440 2836 2
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1)
20.32 19.11 26.02 3209 3646 2
Van Rillaer Elodie (ASVO - MIN1)
20.98 19.48 25.52 3147 3764 2
Verheyden Marte (LOOI - MIN2)
14.95 13.39 23.41 2887 2682 2
segers maarten (ATLA - MIN2)
19.18 16.88 23.19 2860 3441 2
Detemmerman Nina (ASVO - KAD2)
20.72 20.72 20.72 2555 3717 1
Vervaeke Sofie (ASVO - MAS)
20.30 20.30 20.30 2504 3642 1
Mertens Helena (ACHL - PUP2)
16.19 14.92 20.00 2467 2905 2
ezaitouni aïda (ATLA - MAS)
19.77 19.77 19.77 2438 3547 1
Noels Gijs (BREE - SCH1)
19.73 19.73 19.73 2433 3540 1
Bremans Anne-Sophie (ACHL - KAD1)
14.85 13.85 19.02 2346 2664 2
Provost Sterre (MACW - MIN2)
16.31 13.96 18.77 2315 2926 2
Koppert Emma-Louise (ATAC - SCH1)
18.08 18.08 18.08 2230 3244 1
Chiers Marte (ASVO - MIN1)
17.98 17.98 17.98 2217 3226 1
Roesbeke Nel (ATAC - PUP1)
16.50 12.76 17.90 2207 2960 3
Ooms Anouk (VMOL - PUP2)
17.38 17.38 17.38 2143 3118 1
Chiers Cato (ASVO - MIN1)
15.18 15.18 15.18 1872 2723 1
Mertens Femke (ACHL - BEN2)
10.37 9.51 13.40 1652 1860 2
Walrave Yitske (ASVO - KAD1)
13.11 13.11 13.11 1617 2352 1
De Vriese Tess (ASVO - KAD1)
13.08 13.08 13.08 1613 2347 1
Derickx Tuur (BREE - PUP1)
12.58 12.58 12.58 1551 2257 1
Gevaert Cas (ASVO - BEN2)
10.10 10.10 10.10 1245 1812 1
Baillieu Donovan (FLAC - SEN)
0 0 0
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH2)
0 0 0
Bogaert Mano (ASVO - PUP2)
0 0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2)
0 0 0
Daems Lotte (ZWAT - SEN)
0 0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1)
0 0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1)
0 0 0
De Paepe Ella (ASVO - PUP2)
0 0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1)
0 0 0
Decru Eppe (ZWAT - PUP2)
0 0 0
Gosseye Iljo (ASVO - PUP1)
0 0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0 0
Hanssens Jorre (ASVO - KAD2)
0 0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1)
0 0 0
Janssen Ward (ATLA - SCH1)
0 0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Maudens Hanne (VS - SEN)
0 0 0
Nicolaij Sven (ACA - MAS)
0 0 0
Prenen Senne (VAC - JUN2)
0 0 0
Ronsse Lars (ASVO - BEN2)
0 0 0
Straetemans Yana (LOOI - MIN2)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2)
0 0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN2)
0 0 0
Van Loo Sander (ATLA - PUP1)
0 0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2)
0 0 0
Vanlangenaker Charlotte (RCT - SCH1)
0 0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen