BP = Beste prestatie, R = Regelmaat, P = Progressie, T = Totaal, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - Hockey/Speer
112 deelnemers
Atleet / BP R P T Pr.
Aerts Jytte (ACHL - KAD1)
24.37 8670 2187 10857 8
Aerts Senne (ACHL - MIN2)
26.13 8539 2215 10754 7
Daniëls Zita (ACHL - KAD1)
18.69 8497 2240 10737 9
Oeyen Yanina (LOOI - PUP2)
28.84 8603 2112 10715 9
Bos Joni (ACHL - KAD1)
20.38 8949 1729 10678 19
Potvin Leandro (KAAG - PUP2)
24.32 9317 1203 10520 9
Reynders Nick (LOOI - MIN1)
49.63 9398 1065 10463 11
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1)
20.76 8689 1745 10434 13
Van Gelder senne (ACHL - SCH1)
55.73 9421 987 10408 12
Smeyers Arne (ACHL - MIN2)
23.36 9066 1301 10367 11
De Vos Lynde (ACHL - MIN1)
16.86 8832 1509 10341 8
Van Baelen Malien (ACHL - MIN1)
36.04 9264 1062 10326 11
Potvin Maïté (KAAG - MIN2)
24.48 8815 1418 10233 14
Walschaers Marieke (ACHL - KAD1)
22.62 8850 1318 10168 16
De Vos Ward (ACHL - MIN1)
39.31 9253 877 10130 21
Saenen Ferde (LOOI - PUP1)
35.10 8509 1562 10071 17
Bussels Fey (LOOI - PUP2)
23.12 8680 1387 10067 11
Nicolaij Phebe (ACA - PUP2)
20.48 9325 640 9965 6
Nicolaij Line (ACA - BEN2)
16.19 8712 1235 9947 15
Paquay Femke (ACHL - KAD1)
21.77 9326 621 9947 16
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2)
29.38 9302 621 9923 29
Bos Siebe (ACHL - MIN1)
41.96 9531 300 9831 12
De Vleeschauwer Femi (ASVO - JUN1)
32.78 9827 0 9827 3
Bobbaers George (ATLA - MAS)
41.19 9810 0 9810 3
Peeters Tess (ACHL - MIN1)
27.61 9120 624 9744 6
Vleugels Kirsten (ACHL - KAD2)
22.42 9539 186 9725 5
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1)
27.89 9009 677 9686 6
De Geest Andreas (LOOI - MAS)
42.85 9673 0 9673 17
Smets Tina (ACA - MAS)
23.66 9300 369 9669 7
Neyens Devlin (LOOI - SCH1)
42.80 9667 0 9667 8
Daems Jelle (ZWAT - SCH1)
28.75 9351 287 9638 5
Cocquyt Luca (KAAG - PUP2)
22.69 9380 185 9565 4
Nulens Davy (BREE - SCH2)
35.60 9552 0 9552 5
Leysen Marit (LOOI - MIN2)
20.43 9515 0 9515 5
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1)
35.54 9509 0 9509 3
Calemi Mylo (LOOI - MIN2)
19.90 9405 99 9504 3
Baert Amber (ASVO - JUN2)
28.93 9448 2 9450 3
Dekort Mirte (ACHL - KAD1)
15.26 9367 0 9367 5
Maes Senna (ZWAT - PUP1)
11.61 9132 185 9317 5
Vanschoonbeek Cas (LOOI - PUP1)
20.00 8233 1065 9298 6
Vandermeulen Yelena (ASVO - SEN)
34.59 9234 0 9234 3
De Clercq Camille (ASVO - MIN1)
34.99 9164 26 9190 4
Le Compte Beau (ASVO - SEN)
40.01 9186 0 9186 3
Maes Silke (ZWAT - PUP2)
16.57 9152 0 9152 3
Stockmans Britt (LOOI - KAD1)
20.24 9048 0 9048 6
Mondelaers Laure (RCT - KAD1)
34.75 8985 0 8985 11
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1)
20.24 8910 0 8910 10
Leysen Benthe (LOOI - KAD1)
30.34 8751 157 8908 13
Theunis Ilona (LOOI - MIN1)
37.33 8605 262 8867 4
Peeters Kaat (ACHL - MIN2)
18.12 8560 302 8862 5
Van Hool Sofie (ACHL - KAD1)
17.69 8749 88 8837 3
Drijkoningen Lore (BREE - MIN2)
20.00 8556 0 8556 5
peeters ferre (LOOI - MIN2)
22.78 8177 144 8321 3
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1)
19.53 8270 0 8270 4
Roesbeke Nel (ATAC - PUP1)
16.50 7903 193 8096 3
Mesotten Patrick (ACA - MAS)
35.54 6599 0 6599 2
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP2)
25.47 6586 0 6586 2
Reynaerts Leen (RCT - KAD1)
15.81 6576 0 6576 2
Vranken Nore (ATLA - MIN1)
23.42 6300 147 6447 2
Jacobs Umberto (AVZK - MAS)
36.43 6440 0 6440 2
Bremans Anne-Sophie (ACHL - KAD1)
14.85 6185 150 6335 2
Van Rillaer Elodie (ASVO - MIN1)
20.98 6153 151 6304 2
Van Wolputte Tess (ZWAT - SCH2)
24.72 6116 152 6268 2
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1)
20.32 6244 0 6244 2
Mertens Femke (ACHL - BEN2)
10.37 6064 154 6218 2
Mertens Helena (ACHL - PUP2)
16.19 6099 0 6099 2
Verheyden Marte (LOOI - MIN2)
14.95 5892 159 6051 2
segers maarten (ATLA - MIN2)
19.18 5760 0 5760 2
Provost Sterre (MACW - MIN2)
16.31 5544 170 5714 2
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1)
25.77 5481 172 5653 2
Bruninx Geert (ATLA - MAS)
42.59 3333 0 3333 1
Chiers Cato (ASVO - MIN1)
15.18 3333 0 3333 1
Chiers Marte (ASVO - MIN1)
17.98 3333 0 3333 1
De Vriese Tess (ASVO - KAD1)
13.08 3333 0 3333 1
Derickx Tuur (BREE - PUP1)
12.58 3333 0 3333 1
Detemmerman Nina (ASVO - KAD2)
20.72 3333 0 3333 1
ezaitouni aïda (ATLA - MAS)
19.77 3333 0 3333 1
Gevaert Cas (ASVO - BEN2)
10.10 3333 0 3333 1
Koppert Emma-Louise (ATAC - SCH1)
18.08 3333 0 3333 1
Noels Gijs (BREE - SCH1)
19.73 3333 0 3333 1
Ooms Anouk (VMOL - PUP2)
17.38 3333 0 3333 1
Vervaeke Sofie (ASVO - MAS)
20.30 3333 0 3333 1
Walrave Yitske (ASVO - KAD1)
13.11 3333 0 3333 1
Baillieu Donovan (FLAC - SEN)
0 0
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH2)
0 0
Bogaert Mano (ASVO - PUP2)
0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2)
0 0
Daems Lotte (ZWAT - SEN)
0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1)
0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1)
0 0
De Paepe Ella (ASVO - PUP2)
0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1)
0 0
Decru Eppe (ZWAT - PUP2)
0 0
Gosseye Iljo (ASVO - PUP1)
0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0
Hanssens Jorre (ASVO - KAD2)
0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1)
0 0
Janssen Ward (ATLA - SCH1)
0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2)
0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2)
0 0
Maudens Hanne (VS - SEN)
0 0
Nicolaij Sven (ACA - MAS)
0 0
Prenen Senne (VAC - JUN2)
0 0
Ronsse Lars (ASVO - BEN2)
0 0
Straetemans Yana (LOOI - MIN2)
0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2)
0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN2)
0 0
Van Loo Sander (ATLA - PUP1)
0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2)
0 0
Vanlangenaker Charlotte (RCT - SCH1)
0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1)
0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen