BP = Beste prestatie, PP = Powerpunten, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 150
69 deelnemers
Atleet BP PP Pr.
Renson Massimo (FLAC - SEN) 0:16.74 10000 1
Van Snick Anaïs (ASVO - JUN1) 0:18.90 10000 2
De Vriese Jaron (ASVO - SCH1) 0:17.40 9620 1
De Paradé Sarissa (ZWAT - SEN) 0:19.96 9468 1
Leysen Marit (LOOI - MIN2) 0:20.20 9356 6
Provost Sterre (MACW - MIN2) 0:20.49 9224 1
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1) 0:18.33 9132 5
Mersseman Killian (ASVO - SCH1) 0:18.40 9097 1
Bremans Anne-Sophie (ACHL - KAD1) 0:20.95 9021 3
Walschaers Marieke (ACHL - KAD1) 0:21.05 8978 7
Leysen Benthe (LOOI - KAD1) 0:21.17 8927 3
Van Rul Silke (BREE - MIN2) 0:21.68 8717 1
Broekmans Klaas (BREE - KAD1) 0:19.27 8687 2
Verschuren Jitske (BREE - MIN2) 0:21.77 8681 3
Potvin Maïté (KAAG - MIN2) 0:21.92 8622 4
Daniëls Zita (ACHL - KAD1) 0:21.97 8602 6
Stockmans Britt (LOOI - KAD1) 0:22.02 8583 6
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1) 0:22.04 8575 3
Van Hool Sofie (ACHL - KAD1) 0:22.05 8571 1
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1) 0:22.46 8414 1
Paquay Femke (ACHL - KAD1) 0:22.52 8392 4
De Vriese Tess (ASVO - KAD1) 0:22.79 8293 1
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1) 0:22.83 8278 5
Straetemans Yana (LOOI - MIN2) 0:23.06 8196 4
Dekort Mirte (ACHL - KAD1) 0:23.13 8171 3
Aerts Jytte (ACHL - KAD1) 0:23.33 8101 3
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2) 0:24.04 7861 6
Bos Joni (ACHL - KAD1) 0:24.37 7755 7
Reynaerts Leen (RCT - KAD1) 0:24.54 7701 1
Segers Stan (LOOI - KAD1) 0:22.10 7574 1
peeters ferre (LOOI - MIN2) 0:22.34 7493 1
Smeyers Arne (ACHL - MIN2) 0:23.36 7166 3
Aerts Senne (ACHL - MIN2) 0 0
Baillieu Donovan (FLAC - SEN) 0 0
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH2) 0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2) 0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1) 0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1) 0 0
De Vriese Christophe (ASVO - MAS) 0 0
Detemmerman Nina (ASVO - KAD2) 0 0
Drijkoningen Lore (BREE - MIN2) 0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1) 0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1) 0 0
Jans Marie-Julie (RCT - JUN1) 0 0
Kisoka Peguy (ZWAT - SEN) 0 0
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1) 0 0
Koppert Emma-Louise (ATAC - SCH1) 0 0
Lehaen Dries (RCT - JUN2) 0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2) 0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2) 0 0
Luyten Lobke (LOOI - MIN2) 0 0
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1) 0 0
Noels Goele (BREE - KAD1) 0 0
Peeters Kaat (ACHL - MIN2) 0 0
Ronsse Lars (ASVO - BEN2) 0 0
Stappers Flore (FLAC - SEN) 0 0
Terryn Ellen (AVMO - SEN) 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2) 0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - MIN1) 0 0
Van Hauwermeiren Jasper (ASVO - SEN) 0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2) 0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN2) 0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2) 0 0
Vandriessche Jelle (ASVO - SCH1) 0 0
Vanhove Ties (LOOI - KAD1) 0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1) 0 0
Verheyden Marte (LOOI - MIN2) 0 0
Verstichel Nathalie (ASVO - SEN) 0 0
Vossen Merel (LOOI - KAD1) 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen