BP = Beste prestatie, PP = Powerpunten, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 1000
94 deelnemers
Atleet BP PP Pr.
De Samblancx Renu (EA - MIN1) 3:09.59 10000 5
Provost Sterre (MACW - MIN2) 3:04.03 10000 5
Derickx Juul (BREE - MIN1) 3:12.73 9837 8
Decorte Maloe (ASVO - SEN) 3:07.80 9799 2
De Vos Ward (ACHL - MIN1) 3:22.38 9368 28
Put Nand (LOOI - MIN1) 3:22.65 9355 3
Bremans Anne-Sophie (ACHL - KAD1) 3:18.26 9282 2
segers Heleen (ATLA - KAD1) 3:19.80 9210 6
Bos Siebe (ACHL - MIN1) 3:26.19 9194 16
Vanhove Ties (LOOI - KAD1) 3:26.73 9170 2
Ceyssens Wannes (LOOI - MIN1) 3:27.44 9139 3
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1) 3:27.91 9118 1
Aerts Senne (ACHL - MIN2) 3:30.25 9017 6
Smeyers Arne (ACHL - MIN2) 3:30.82 8992 10
Segers Stan (LOOI - KAD1) 3:35.87 8782 1
Bogaert Mano (ASVO - PUP2) 3:36.66 8750 3
Potvin Maïté (KAAG - MIN2) 3:30.32 8750 9
Van Rillaer Elodie (ASVO - MIN1) 3:31.03 8720 8
Paquay Femke (ACHL - KAD1) 3:34.33 8586 6
Daniëls Zita (ACHL - KAD1) 3:35.70 8531 3
Vandenbroucke Flore (AVR - PUP2) 3:35.73 8530 6
Cardinaels Manou (LOOI - MIN2) 3:35.83 8526 3
Dekort Mirte (ACHL - KAD1) 3:36.09 8516 5
Chiers Marte (ASVO - MIN1) 3:36.50 8500 2
peeters ferre (LOOI - MIN2) 3:43.36 8488 1
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1) 3:38.09 8438 8
Potvin Leandro (KAAG - PUP2) 3:45.77 8397 14
De Clercq Camille (ASVO - MIN1) 3:44.30 8204 6
Decru Eppe (ZWAT - PUP2) 3:44.65 8191 2
Luyten Lobke (LOOI - MIN2) 3:47.29 8096 1
Leysen Marit (LOOI - MIN2) 3:47.78 8079 2
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1) 3:51.26 7957 4
Van Baelen Malien (ACHL - MIN1) 3:51.44 7951 7
Chiers Cato (ASVO - MIN1) 3:52.81 7904 1
Maes Silke (ZWAT - PUP2) 3:52.94 7900 8
Leysen Benthe (LOOI - KAD1) 3:53.56 7879 3
segers maarten (ATLA - MIN2) 4:01.89 7837 1
Theunis Ilona (LOOI - MIN1) 3:55.17 7825 2
Oeyen Yanina (LOOI - PUP2) 3:55.20 7824 9
Cocquyt Luca (KAAG - PUP2) 3:56.94 7766 5
Vossen Merel (LOOI - KAD1) 3:57.16 7759 1
Walrave Yitske (ASVO - KAD1) 3:57.65 7743 1
Peeters Kaat (ACHL - MIN2) 3:58.48 7716 1
Reynders Nick (LOOI - MIN1) 4:06.20 7700 2
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1) 4:00.22 7660 7
Nicolaij Phebe (ACA - PUP2) 4:00.74 7644 10
Mertens Helena (ACHL - PUP2) 4:01.47 7621 3
Bussels Fey (LOOI - PUP2) 4:02.37 7592 14
Bos Joni (ACHL - KAD1) 4:03.39 7561 10
De Vos Lynde (ACHL - MIN1) 4:05.90 7483 17
Aerts Jytte (ACHL - KAD1) 4:07.77 7427 3
Straetemans Yana (LOOI - MIN2) 4:08.31 7411 1
Stockmans Britt (LOOI - KAD1) 4:14.52 7230 2
Vranken Nore (ATLA - MIN1) 4:14.85 7221 4
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1) 4:27.17 6888 1
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2) 4:56.56 6205 1
Bilo Laure (ASVO - SCH2) 0 0
Cardinaels Michelle (LOOI - KAD2) 0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2) 0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1) 0 0
De Coster Ward (ASVO - SCH2) 0 0
De Cremer Hervé (ASVO - SCH1) 0 0
De Paepe Ella (ASVO - PUP2) 0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1) 0 0
De Troyer Luna (DAC - JUN1) 0 0
De Vriese Tess (ASVO - KAD1) 0 0
Deblock Arthur (ASVO - KAD2) 0 0
Gosseye Iljo (ASVO - PUP1) 0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1) 0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1) 0 0
Janssen Staf (LOOI - MIN1) 0 0
Janssen Ward (ATLA - SCH1) 0 0
Janssens Sven (ZWAT - SEN) 0 0
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1) 0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2) 0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2) 0 0
Neyens Devlin (VMOL - SCH1) 0 0
Peeters Olivier (ZWAT - SEN) 0 0
Peusens Fien (ATLA - SCH1) 0 0
Quatacker Lore (KAAG - SEN) 0 0
Saidi Malak (ATAC - KAD1) 0 0
Schadron Simon (ZWAT - JUN1) 0 0
Steurs Tatiana (ZWAT - SCH2) 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2) 0 0
Van den Bulcke Laurens (ASVO - SEN) 0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2) 0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN2) 0 0
Van Loo Sander (ATLA - PUP1) 0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2) 0 0
Van Rillaer Korneel (ASVO - SCH1) 0 0
Vanderbeken Jonas (ASVO - SEN) 0 0
Verduyckt Jonas (AVLO - JUN1) 0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1) 0 0
Verheyden Marte (LOOI - MIN2) 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen