Pl. = Plaats, BP = Beste prestatie, G3 = Gem. van 3 beste prestaties, S = Saldo, P = Punten, LP = Ligapunten (2020), Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 150
66 deelnemers - Booster tot 0:15.00
Pl. / BP Atleet / G3 S P LP Pr.
Top 3 M.I.A.
Broekmans Klaas (BREE - MIN2)
0:19.27 0:19.69 0:16.29 9680 8687 2
Potvin Maïté (KAAG - MIN1)
0:21.92 0:22.07 0:16.32 9662 7636 4
Smeyers Arne (ACHL - MIN1)
0:23.36 0:23.56 0:16.49 9563 7166 3
Renson Massimo (FLAC - SEN)
0:16.74 0:16.74 0:16.74 9420 10000 1
Smeyers Anouk (ACHL - MIN2)
0:23.05 0:23.12 0:16.77 9403 7262 4
Daniëls Zita (ACHL - MIN2)
0:21.97 0:22.62 0:16.93 9314 7619 5
Straetemans Yana (LOOI - MIN1)
0:23.06 0:23.46 0:17.29 9120 7259 3
Dekort Mirte (ACHL - MIN2)
0:23.13 0:23.26 0:17.34 9094 7237 3
Bos Joni (ACHL - MIN2)
0:24.37 0:24.44 0:17.37 9078 6869 6
De Vriese Jaron (ASVO - KAD2)
0:17.40 0:17.40 0:17.40 9063 9620 1
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN1)
0:24.09 0:24.38 0:17.61 8955 6948 4
Walschaers Marieke (ACHL - MIN2)
0:21.05 0:21.25 0:17.62 8950 7952 5
Bremans Anne-Sophie (ACHL - MIN2)
0:21.17 0:21.17 0:17.66 8929 7907 2
Verschuren Jitske (BREE - MIN1)
0:21.77 0:22.12 0:17.72 8899 7689 3
Leysen Benthe (LOOI - MIN2)
0:21.17 0:21.33 0:18.59 8483 7907 3
Van Snick Anaïs (ASVO - SCH2)
0:18.90 0:18.90 0:18.90 8343 8857 1
Paquay Femke (ACHL - MIN2)
0:22.52 0:23.17 0:19.20 8213 7433 3
De Paradé Sarissa (ZWAT - SEN)
0:19.96 0:19.96 0:19.96 7900 8386 1
Jacobien Lenne (ACHL - MIN2)
0:22.33 0:22.73 0:20.00 7885 7496 2
Provost Sterre (MACW - MIN1)
0:20.49 0:20.49 0:20.49 7696 8169 1
Van Rul Silke (BREE - MIN1)
0:21.68 0:21.68 0:21.68 7273 7721 1
Van Hool Sofie (ACHL - MIN2)
0:22.05 0:22.05 0:22.05 7151 7591 1
Segers Stan (LOOI - MIN2)
0:22.10 0:22.10 0:22.10 7135 7574 1
Aerts Jytte (ACHL - MIN2)
0:23.52 0:23.96 0:22.18 7110 7117 2
peeters ferre (LOOI - MIN1)
0:22.34 0:22.34 0:22.34 7059 7493 1
Roesbeke Fran (ATAC - MIN2)
0:22.46 0:22.46 0:22.46 7021 7453 1
De Vriese Tess (ASVO - MIN2)
0:22.79 0:22.79 0:22.79 6919 7345 1
Reynaerts Leen (RCT - MIN2)
0:24.54 0:24.54 0:24.54 6426 6821 1
Aerts Senne (ACHL - MIN1)
0 0 0
Baillieu Donovan (FLAC - SEN)
0 0 0
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH1)
0 0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN1)
0 0 0
De Cleen Elin (ZWAT - KAD2)
0 0 0
De Paepe Thor (ASVO - MIN2)
0 0 0
De Vriese Christophe (ASVO - MAS)
0 0 0
Detemmerman Nina (ASVO - KAD1)
0 0 0
Drijkoningen Lore (BREE - MIN1)
0 0 0
Gosseye Leko (ASVO - MIN2)
0 0 0
Horemans Diete (ACHL - MIN2)
0 0 0
Jans Marie-Julie (RCT - SCH2)
0 0 0
Kisoka Peguy (ZWAT - SEN)
0 0 0
Koppert Elisabeth (ATAC - MIN2)
0 0 0
Koppert Emma-Louise (ATAC - KAD2)
0 0 0
Lehaen Dries (RCT - JUN1)
0 0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Luyten Lobke (LOOI - MIN1)
0 0 0
Mellemans Maaike (ACHL - MIN2)
0 0 0
Mersseman Killian (ASVO - KAD2)
0 0 0
Noels Goele (BREE - MIN2)
0 0 0
Peeters Kaat (ACHL - MIN1)
0 0 0
Ronsse Lars (ASVO - BEN1)
0 0 0
Stappers Flore (FLAC - SEN)
0 0 0
Terryn Ellen (AVMO - SEN)
0 0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN1)
0 0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - PUP2)
0 0 0
Van Hauwermeiren Jasper (ASVO - SEN)
0 0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN1)
0 0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN1)
0 0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD1)
0 0 0
Vandriessche Jelle (ASVO - KAD2)
0 0 0
Vanhove Ties (LOOI - MIN2)
0 0 0
Verheyden Kato (LOOI - MIN2)
0 0 0
Verheyden Marte (LOOI - MIN1)
0 0 0
Verstichel Nathalie (ASVO - SEN)
0 0 0
Vossen Merel (LOOI - MIN2)
0 0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen