BP = Beste prestatie, R = Regelmaat, P = Progressie, T = Totaal, Pr. = Prestaties

Outdoor 2019 - 150
69 deelnemers
Atleet / BP R P T Pr.
Walschaers Marieke (ACHL - KAD1)
0:21.05 9976 726 10702 7
Stockmans Britt (LOOI - KAD1)
0:22.02 9895 500 10395 6
Smeyers Anouk (ACHL - KAD1)
0:22.83 9935 140 10075 5
Bogaert Mateo (ASVO - KAD1)
0:18.33 9836 194 10030 5
Dekort Mirte (ACHL - KAD1)
0:23.13 9959 62 10021 3
Bremans Anne-Sophie (ACHL - KAD1)
0:20.95 9953 62 10015 3
Smeyers Arne (ACHL - MIN2)
0:23.36 9937 62 9999 3
Leysen Benthe (LOOI - KAD1)
0:21.17 9941 24 9965 3
Potvin Maïté (KAAG - MIN2)
0:21.92 9927 33 9960 4
Willepenninckx Amber (ACHL - MIN2)
0:24.04 9844 103 9947 6
Paquay Femke (ACHL - KAD1)
0:22.52 9817 99 9916 4
Leysen Marit (LOOI - MIN2)
0:20.20 9900 0 9900 6
Straetemans Yana (LOOI - MIN2)
0:23.06 9880 8 9888 4
Bos Joni (ACHL - KAD1)
0:24.37 9875 0 9875 7
Jacobien Lenne (ACHL - KAD1)
0:22.04 9808 62 9870 3
Verschuren Jitske (BREE - MIN2)
0:21.77 9846 0 9846 3
Aerts Jytte (ACHL - KAD1)
0:23.33 9804 11 9815 3
Daniëls Zita (ACHL - KAD1)
0:21.97 9786 0 9786 6
Broekmans Klaas (BREE - KAD1)
0:19.27 6631 31 6662 2
Van Snick Anaïs (ASVO - JUN1)
0:18.90 6510 0 6510 2
De Paradé Sarissa (ZWAT - SEN)
0:19.96 3333 0 3333 1
De Vriese Jaron (ASVO - SCH1)
0:17.40 3333 0 3333 1
De Vriese Tess (ASVO - KAD1)
0:22.79 3333 0 3333 1
Mersseman Killian (ASVO - SCH1)
0:18.40 3333 0 3333 1
peeters ferre (LOOI - MIN2)
0:22.34 3333 0 3333 1
Provost Sterre (MACW - MIN2)
0:20.49 3333 0 3333 1
Renson Massimo (FLAC - SEN)
0:16.74 3333 0 3333 1
Reynaerts Leen (RCT - KAD1)
0:24.54 3333 0 3333 1
Roesbeke Fran (ATAC - KAD1)
0:22.46 3333 0 3333 1
Segers Stan (LOOI - KAD1)
0:22.10 3333 0 3333 1
Van Hool Sofie (ACHL - KAD1)
0:22.05 3333 0 3333 1
Van Rul Silke (BREE - MIN2)
0:21.68 3333 0 3333 1
Aerts Senne (ACHL - MIN2)
0 0
Baillieu Donovan (FLAC - SEN)
0 0
Boeynaems Florence (ZWAT - SCH2)
0 0
Cuvelier Jade (KAAG - MIN2)
0 0
De Cleen Elin (ZWAT - SCH1)
0 0
De Paepe Thor (ASVO - KAD1)
0 0
De Vriese Christophe (ASVO - MAS)
0 0
Detemmerman Nina (ASVO - KAD2)
0 0
Drijkoningen Lore (BREE - MIN2)
0 0
Gosseye Leko (ASVO - KAD1)
0 0
Horemans Diete (ACHL - KAD1)
0 0
Jans Marie-Julie (RCT - JUN1)
0 0
Kisoka Peguy (ZWAT - SEN)
0 0
Koppert Elisabeth (ATAC - KAD1)
0 0
Koppert Emma-Louise (ATAC - SCH1)
0 0
Lehaen Dries (RCT - JUN2)
0 0
Leysens Gitte (ZWAT - KAD2)
0 0
Leysens Sara (ZWAT - KAD2)
0 0
Luyten Lobke (LOOI - MIN2)
0 0
Mellemans Maaike (ACHL - KAD1)
0 0
Noels Goele (BREE - KAD1)
0 0
Peeters Kaat (ACHL - MIN2)
0 0
Ronsse Lars (ASVO - BEN2)
0 0
Stappers Flore (FLAC - SEN)
0 0
Terryn Ellen (AVMO - SEN)
0 0
Thijs Milo (ATLA - BEN2)
0 0
Van der Linden Youri (- Nederland - - MIN1)
0 0
Van Hauwermeiren Jasper (ASVO - SEN)
0 0
Van Hoey Lies (KAAG - MIN2)
0 0
Van Loo Robin (ATLA - MIN2)
0 0
Van Pelt Marie (ZWAT - KAD2)
0 0
Vandriessche Jelle (ASVO - SCH1)
0 0
Vanhove Ties (LOOI - KAD1)
0 0
Verheyden Kato (LOOI - KAD1)
0 0
Verheyden Marte (LOOI - MIN2)
0 0
Verstichel Nathalie (ASVO - SEN)
0 0
Vossen Merel (LOOI - KAD1)
0 0
Onze partners
Wij steunen

Een werperscriterium voor jong en oud met geld- en andere prijzen